Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom játszik velem? Érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom játszik velem? Érez irántam valamit még?

Figyelt kérdés
tegyük fel, hogy van egy barátod x éve. Volt egy éve egy időszak mikor sokat veszekedtetek és neki nagyon megtetszett egy másik lány. Aztán ezt megtudtad, megbeszéltétek a dolgokat nem is lett a másikból semmi, együtt maradtatok. megharagudnál, ha írt volna a születésnapjára a csajnak, vagy ez már nagyon bizarr ha valaki ilyenekkel foglalkozik? ... csak én úgy érzem ha szeretne akkor nem felejtene el engem, és nem jutna eszébe írni egy lánynak akit már el kellett volna. úgy kellene tenni mintha nem is lenne. vagy ez nagy elvárás? lehet nem nekem van igazam, de ha rosszul esik.. ám így érzek.. és ezt ő tudhatná.... nem akarom egyébként túlgondolni a dolgokat de akkor is. Vannak még egyéb tényezők de jelenleg most az adott téma.
2016. jan. 7. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Megemlítheted neki(nyugodt és értelmes hangnemben), hogy zavar és úgy érzed elvárható, hogy ne csináljon ilyet. Persze ha csak ennyi a baj, akkor ez még nem nagy bűn, de megértem, hogy nem örülsz neki. Viszont tényleg ne gondold tovább, magadat mérgezed csak az ilyen dolgokkal.:)
2016. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!