Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan találjak párt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak párt ha romantikus vagyok?

Figyelt kérdés

A szerelem mint opció ki van zárva, nekem ez a szoftver egyszerűen nem kompatibilis gyárilag.

Soha nem voltam még szerelmes, pedig túl vagyok a huszas éveim közepén.

Az ún. romantikus kapcsolat bizonyos részeitől ki is ver a víz. Pl. egy romantikus filmet nem bírok végig nézni, szexuális kontextuson kívül csókolódzni se szeretek. Az ilyen rózsás-gyertyafényes-érzéseket megvallós szituációktól is rosszul érzem magam.


Viszont egy komoly kapcsolat jöhetne, amennyiben valakinek ezekkel a paraméterekkel is kellenék, szóval nem az elköteleződéstől félek vagy csak random dugni akarok.


Nekem nem lenne bajom ezzel, én elfogadtam magam, de a másik felet gondolom zavarná. Hogy adjam be ezt a partner jelölteknek, hogy ne ijesszem el őket? Pl téged zavarna?


2016. jan. 6. 01:08
 1/10 A kérdező kommentje:

aromantikus


bocsi, az autocorrect megint megcsinálta

2016. jan. 6. 01:12
 2/10 anonim ***** válasza:
Mégis minek akarsz párt, ha nem leszel belé szerelmes? Keress inkább egy szexkapcsolatot, ahol kedvelitek egymást a másikkal.
2016. jan. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerencsédre rengeteg olyan lány van, akit a környezete nem ért meg és frigidnek vagy jégcsapnak nevez, holott ők is csak hozzád hasonlóan pragmatikusak és objektív beállítottságúak. Közhely, de a matematika/fizika/mérnöki/informatika szakos egyetemista lányokkal lenne érdemes ismerkedned. Nyilván akad majd kivétel, de legtöbbjük tényleg a mindennapi életben is jóval tárgyilagosabb, ha már közegből választasz, ott lesz a legtöbb esélyed hozzád illőt találni.
2016. jan. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Most nem értem. A kérdésben romantikus vagy, a leírásban meg már nem szereted ezeket a dolgokat. Egyáltalán tudod mit akarsz pontosan?
2016. jan. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna.De vannak nők,akik nem igénylik ennyire.
2016. jan. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor keress detto ilyen csajt. De arra készülj, hogy a szex inkább havi, semmint napi móka lesz.
2016. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az első dolog amin egy jót vigyorogtam az az "aromantikus" kifejezés,milyen viccesen hangzik már hogy aromantikus :DDD

A második : "A szerelem mint opció ki van zárva, nekem ez a szoftver egyszerűen nem kompatibilis gyárilag."

Hidd el,ez az a dolog ami akkor (és olyan formában) fog beütni,amikor nem is gondolnád. Évekig hittem azt hogy képtelen vagyok a "szerelem" érzésre,aztán egyszer csak beleestem a gödörbe és majdnem 2 évig voltunk együtt az illetővel.Az aromantikus gondolkodásmódodra visszatérve,szerintem ha te szerelmes leszel,ez az egész romantikához való hozzáállásod is meg fog változni.Nem mondom hogy egy túlérzelgős pasi lesz belőled,illetve hogy minden nap csokor virággal fogadod majd a barátnőd,de hidd el hogy nagyon sokat fogsz változni.:) Én azért szurkolok neked hogy szerelembe ess,és abból alakuljon komoly kapcsolat. Szerelem nélkül nem lesz az igazi..:) Részemről komoly kapcsolat szerelem nélkül eleve elképzelhetetlen.Sok sikert,csak hagyd hogy alakuljanak a dolgaid! Üdv : 20/L

2016. jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 harkow válasza:
ehö man en öreg vagyok,hogy eztet mögertsem..romantikus,de megse,akarom,meg megse.... :o
2016. jan. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Oké, a félreértést elkerülendő:


-nő vagyok


-az, hogy a páromat körülveszem minden jóval, alap. süti, kedves gesztus, akármi megvan. Ezekkel nincs baj. De ha valaki kifejezetten romantikus gesztust tesz, menekülhetnékem van.


-pusztán a dugás nem elég. De még egy barátság+ dugás se. Valamiféle kapcsolatra vágyom, de nem erre a klasszikus szerelmespár randizik dologra.

2016. jan. 7. 18:41
 10/10 Karenjeans87 ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent a romantika. Szerelem nélkül a párkapcsolat beffucsol. Ha csak sex-et akarsz, akkor hosszútávon belül üresnek fogod érezni magad. A szerelem, az ami kitölti az ember lelkét, az adni akarás, de te félsz, attól hogy lelkileg kiszolgáltatott leszel valaki előtt , ha megnyílsz. Igen is van aki előtt érdemes lelkileg levetkőzni, aztán igazából. Félsz attól hogy csalódsz, vagy megsebeznek,kicsit több bizalmat adj a másik nemnek, nem mindenki érzéketlen örömlány. Sokan szívesen segítenek a lelki problémádban, ami abból ered, hogy kicsi az önbecsülésed, nem hiszed, el hogy szerethető vagy, pedig mindenki az szerelemre született minden ember, te is megtalálod a hozzád illő párt!Sok szerencsét!
2016. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!