Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vártatok már valakire? Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vártatok már valakire? Mennyi ideig? Megérte?

Figyelt kérdés
Nemet és kort írtjatok

2015. dec. 27. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában rám szoktak várni, mert mindig elkések.
2015. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aha. Most például egész karácsonykor vártam a szeretőmre, de nem tudott elszabadulni. Még a csokis pitét is kidobhatom, mert megszáradt.
2015. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Évekig.

Nem.

Nem, kor

2015. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vártam Zsanettra a szökőkútnál, de nem jött el... :(
2015. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha. Ha valakire várni kell, akkor véleményem szerint az nem éri meg a várakozást.


Viszont egy barátnőm korábban csinált ilyet. Majd' egy évig várt egy srácra (anno még srác, tizenévesek voltunk- vagy talán már 20? Mindegy, akörül), elutasított minden közeledést, csak azért, mert a pasi kijelentette, hogy neki nincs ideje barátnőre, de majd lesz, és akkor jó lesz. El is érkezett az az idő, tök jó, randiztak kétszer, lefeküdtek egyszer sem, és a pasi megint eltűnt, hogy neki nincs ideje nőzni. Tudomásom szerint azóta párszor csak némi kósza szex reményében keresi fel a barátnőm, de komolyat nem akar.


Szerinted megérte ezért várni egy évet? Szerintem marhára nem. Beigazolódott: akire várni kell, azért nem érdemes. Ha akarna, akkor veled lenne, nem holnap, nem jövőre, hanem most, azonnal.

2015. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Buszsofőrre többször is. Csak néhány percet. Igen megérte mert legalább volt helyem leülni. :)

25/N

2015. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hogy érted a kérdést, mit jelent az, hogy várni valakire?


várni, hogy hátha észrevesz és majd beléd szeret? várni, hogy kialakuljon a szerelem, amit nem érez irántad?

erre nem érdemes várni. maguktól nem történnek dolgok és ha csak vársz, akkor egyáltalán nem biztos, hogy pont az történik majd, amire vársz. tegyél érte, hogy az és úgy történjen, amit szeretnél. akkor sem biztos, hogy az lesz, amit szeretnél, de legalább megtetted érte, amit lehetett és nem csak vársz a csodára, hanem megpróbálod valóra váltani - akár nő vagy, akár férfi


várni arra, hogy vége legyen a kapcsoaltának, amiben épp van és akkor majd téged választ?

a kapcsolat végét várhatod, de ha vége lesz, akkor sem biztos, hogy téged választ, könnyen lehet, hogy valaki előbb lép és elviszi előled - főleg, ha nem teszel érte semmit, lásd előző pont


várni arra, hogy kiheverje az előző kapcsolatát?

ennek lehet értelme, mert amíg gyászolja az előzőt, addig nem biztos, hogy fogékony egy új kapcsolatra. viszont ha túl sokat vársz, akkor lehet, hogy közben valaki más előbb lép, mint te és el is viszi előled.


nem várni kell, hanem a megfelelő pillanatot és főleg a megfelelő fellépést eltalálni. ez a legnehezebb, de máshogy nincs értelme.

2015. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt,hogy arra vártam,hogy belém szeressen az illető.Én,ami tőlem telt,azt megtettem érte...hát marhára nem érte meg.Volt,hogy arra vártma,belássa az illető,hogy hibázott,amikor ellökött magától.Mint egy kiskutya,lestem minden lépését,megalázkodtam,bele betegedtem.Nem volt értelme.Szóval a magam részéről én soha többet nem várok senkire.Szerintem nem éri meg.Akire várni kell,annak nem kellesz. 29/N
2015. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem érdemes. rám is vártak már én is vártam már másra. de ha megint lesz ilyen helyzet az életemben, tudom magamról, hogy én megint várni fogok Godot-ra, az ember már csak ilyen szentimentalista hülye..
2015. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

16 évesen beleszerettem egy srácba...nagyon jó barátok vagyunk,nem telik el úgy nap, hogy ne beszélnék. 5 éve a tudatára is adtam h mit érzek iránta,de nem viszonozta. Most 21 éves vagyok és még mindig szeretem és egyre jobban bár tudom,hogy úgy igazán nem leszünk együtt amíg meg nem nyílik . Néha részeg pillanatunkban történtek dolgok ,de semmi komoly. Még mindig várok rá.

Remélem h egyszer majd meg fogja érni a várakozást :)

21L

2015. dec. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!