Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Járnátok egy takarító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Járnátok egy takarítónővel?

Figyelt kérdés
A kérdést egy előbb ihletett.
2015. dec. 20. 16:03
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
31%

"Ügyvédként nem, kellemetlen lenne"


Haver a jogi karon nem adnak észt a diplomához? :D Én is diploma előtt állok, egy irodában dolgozom 2-3x annyiért, mint a takarítók, de ha előléptetnének, vagy esetleg felső vezető lennék, akkor is szívesen lennék együtt takarítónővel, ha olyan a személyisége. Hogy a többiek mit szólnának ehhez, azt pont leszarom, amúgy meg senkire nem tartozik a barátnőm munkája, végzettsége. Elég nagy primitívségre vall, hogy "csak azért mert én ügyvéd/igazgató/akármi vagyok (v.ö.: "elértem valamit") ezért nem való mellém akárki", és ezt abban méri az illető, hogy mivel foglalkozik a társa. Főleg diplomásként rejtély, hogy lehetsz ilyen buta.

2015. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
71%
21. Miért is fáj ennyire más véleménye? Elég érdekes!
2015. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
53%
#22: Nem fáj, csak rossz nézni, hogy olyan emberek dolgoznak ügyvédként (múlik rajtuk más ember sorsa), akiknek ilyen a hozzáállássa a többi emberhez, ennyire befolyásolhatóak mások által. Nem értettem, miért érezné kellemetlenül magát egy takarítónővel, amikor lehet, hogy sokkal jobb társaság, sokkal odaadóbb, szeretetteljesebb, mint akár egy ügyvédnő, vagy más értelmiségi. Férfiként sem tudom megérteni ezt.
2015. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
15%
Ha szerelemről van szó, soha nem azt nézem, hogy neki most mi a munkája. Mert ez irreleváns. (Jó, persze, néhány kivételtől eltekintve, pl. érdekes kérdés, hogy tudnék-e járni prostituálttal.) De normál körülmények között nem befolyásol a munkája.
2015. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
92%

21#

Én se járnék takarítóval. A kérdező feltett egy kérdést amire válaszokat vár. Elég unalmas életed lehet ha ide jársz kötekedni.

2015. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
8%
#25: Én legalább ész érvekkel "kötekedek", ti viszont megindokolni sem tudjátok, miért zárná ki egy normális párkapcsolat lehetőségét az, ha az adott lány takarítóként dolgozik.
2015. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
69%

Leírtam a véleményem.

Bocs hogy nem süllyedek le a szintedre.

2015. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
65%
Nyílván Ő egy takarító/takarítónő aki magára vette :(
2015. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Azért az ügyvédek nagy részének fontos a presztízs, ezt kár lenne vitatni. :D
2015. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
16%

Attorneys vs. Cleaners 2015.GYIK-Hun.avi


Na, mikor nézzük meg? :D

2015. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!