Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan adjam a férfi tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a férfi tudtára hogy nagyon szívesen töltöm vele az időmet?

Figyelt kérdés
A flört jeleken már túl vagyunk,sokat beszélgetünk,mosolygok rá,Figyelek rá,tényleg érdekel. Ha bármi gondja van figyelmesen meghallgatom,probalok segíteni,stb. Mit tehetnék még hogy egyértelmű legyen Neki hogy szeretek vele lenni és nagyon kedvelem?
2015. dec. 19. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ezt nem muszáj így kimondani, elég egyértelmű abból is, hogy sokat vagy vele, odafigyelsz rá stb

vagy csak jegyezd meg elbúcsúzáskor, hogy jól érezted magad

2015. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő van velem sokat,az én munkaterületem fix hely,ő jön mindig oda,de szeretném ha tudná hogy ez nekem jó.
2015. dec. 19. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Javasold, hogy munka után, igyatok meg egy kávét valahol. Remélem nem családos, akkor egyértelmű lesz :)
2015. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!