Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti is úgy gondoljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy gondoljátok, hogy az igaz szerelem soha nem múlik el, és nem lehet elfelejteni?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve szakítottam az exemmel, de még mindig sokat gondolok rá... Nem mondanám azt, hogy hiányzik, mert ez így nem igaz, viszont úgy érzem, hogy én örökké szeretni fogom őt. Annyi mindenről eszembe jut, és nem tudok rá haraggal gondolni. És szerelmes sem tudok lenni még egyszer, mert őt mindenkinél jobban szerettem.


Más így van így ezzel, hogy csak egy igazi szerelme volt, és a többi csak az árnyéka?


2015. dec. 2. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
40felett már a szerelemben se fogsz hinni,nyugodj meg
2015. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kölcsönösben most sem hiszek, de azt tudom, hogy én mit érzek.
2015. dec. 2. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Az igaz szerelem soha nem múlik el.
2015. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg a szerelemben sem hiszek, pedig messze vagyok még a 40-től. :D
2015. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Hülyeség! Egyszer elmúlik, aztán jön egy még "igazabb" szerelem. Aztán az is elmúlik, aztán...
2015. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmúlik, csak megmarad a tudás hogy ott volt egy igazi szerelem, de mondjuk 10 év alatt elmúlik ha nem is látod.
tegnap 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!