Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak vele szalagavató előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele szalagavató előtt?

Figyelt kérdés
Mind a ketten most végzünk, csak másik iskolában. A barátom meghívott a szalagavatójára, akivel kábé 2 hónapja vagyok együtt. Rájöttem, hogy nem vagyok belé szerelmes, és már nem olyan jó nekem vele. Megvárjam még a szalagavatót, s utána szakítsak? (lehet hogy gáz, de pénzt költött a jegyre, és nem biztos hogy helyes lenne pont akkor szakítani vele. Mit gondoltok?

2015. nov. 30. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem előtte. Ha nem névre szóló a jegy még meghívhatja helyetted egy haverját, távoli rokont, testvér barát/barátnőjét. Viszont valakinek elmenni a szalagavatójára szerintem már feltételezi, hogy komolyabb, mint egy ismerkedés. Én legalábbis akkor hívtam meg az aktuális barátot mikor már úgy gondoltam, hogy van jövője a dolognak.
2015. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem egy estét kibírsz még ,te se örülnél neki ha veled történne meg lehet hogy erre készül a fiúd 2 hónapja ,én is szerelmes voltam egy lányba elhagyott de tudta hogy mikor kell elmondani nekem edzés vagy családi program előtt neki is van valami biztos és rendesen közöld vele azon is múlik nekem elmondott mindent és egy hét után már sírás nélkül tudok róla beszélni .. sok sikert 18/F
2015. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, én is így gondoltam. Meg ugye ott lesz az egész családja, és már elmondta mindenkinek hogy megyek, nem szeretném kínos helyzetbe hozni.
2015. dec. 2. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!