Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyan nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akiknek egy kapcsolatban az is fontos, hogy a párja jól érezze magát?

Figyelt kérdés
Nagyon sok "önző" lánnyal találkoztam mostanában, akiben egy csepp empátia sincs, remélem megjelennek itt olyan nők, akik kicsit empatikusabbak, és fontosnak tartják, hogy a barátja is jól érezze magát a kapcsolatban, és nem mindig csak az "én én én"-elv érvényesül, mert már nagyon fárasztó :/
2015. nov. 29. 02:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint alázatos teremtés vagyok, nekem nagyon fontos, hogy a párom boldog és elégedett legyen mellettem, s a sorrendben utána következik csak az én boldogságom. Egy kapcsolatban tényleg csak a MI létezik/kellene léteznie.
2015. nov. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy itt mindenki hasonlóan gondolkodik. Most az erasmus-félévemet töltöm egy külföldi egyetemen, és szeptemberben jóba lettem egy magyar lánnyal. Nagyon jól éreztük magunkat együtt, főztünk, uszodába jártunk, vásárolgattunk együtt, magyarul mindent úgy csináltunk, mint egy pár, a szexet leszámítva. Tudni kell rólam, hogy nem vagyok az a típusú srác, aki csak a lyukra megy, szeretném megismerni a másikat, mielőtt lefekszem vele, és erre csak úgy vagyok hajlandó, ha érzelmileg kötődöm hozzá. Volt, hogy buliból későn jött haza, és el kellett mennie orvoshoz. Nagyon félt, mert felfázott, és el kellett mennie kivizsgálásra, amin még sose volt. Én elkísértem, de már akkor sem láttam, hogy értékeli a gesztust. Mondom oké, biztos ideges volt. Nem eresztem bőlére, még pár ilyen eset volt, és a legutóbbira rágtam be, amikor már természetesnek vette, hogy segítek, és olyan hangnemben kért meg valamire, hogy én azt csicskáztatásnak érzékeltem. A szobájában voltam, felálltam és otthagytam. De közben sír, hogy nincs komoly barátja, és akikkel összejön, azok csak megduják utána keresztül néznek rajta (lehet nem a tinderen kéne komoly kapcsolatok után nézni). És van még itt jópár ilyen lány, de róluk elég volt történeteket hallanom. Nem akarok az általánosítás csapdájába esni, csak örülnék, ha végre találkozhatnék egy olyan lánnyal, aki nem papucsként gondol rám csak azért, mert jószándékból segítek neki. Hihetlen hogy a mai világban ezt szégyellni kell. De látom azért vannak itt normálisan gondolkodó személyek, remélem előbb-utóbb összehoz a sors egy hasonló gondolkodású nővel.
2015. nov. 29. 13:28
 13/20 A kérdező kommentje:
Jah és 22/F
2015. nov. 29. 13:33
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos lenne,ha találnék olyat,aki értékeli a ragaszkodásomat.
2015. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Minden nő önző: a pénzre és a férfiaktól kiaknázható erőforrásokra, előnyökre hajt.
2015. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
minden nőnek fontos aki szereti a párját. az már más dolog, ha nem. akkor nem kell vele lenni és ennyi.
2018. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#12 kérdező azt még hozzátenném hogy én a tinderen ismertem meg a párom, két éve boldogan együtt élünk. szóval nem kell leírni azt se.
2018. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdező! Akkor is elkísérted volna, ha tudod, hogy nem jössz be neki? Csak mert ha nem, akkor te is épp csak a saját érdekeidet nézed, mint megannyi srác, aki azért kedves velem, mert meg akar szerezni, de miután szembesülnek azzal, hogy ez nem fog összejönni, levegőnek néznek. Szóval mondd, te nem vagy önző?
2018. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A kérdésben leírt lány a jelek szerint nem érezte magát kapcsolatban veled, nem volt szerelmes, igazából nem törődött veled. Ő elfogadta eleinte a te felkínált segítséged, majd miután ehhez jól hozzászoktattad, még te voltál felháborodva, ha aszerint viselkedett veled, ahogyan azt te kiváltottad belőle. Azt nem tudhatod, hogyan viselkedik kapcsolaton belül, ahol őt is ugyanannyira érdekli a srác, mint téged itt a lány, meg ahol egyenlő mértékben raknak be időt és energiát a kapcsolatba (ami létezik, ellentétben az általad leírtakkal).


Én azt nem értem, hogy a fiúk miért lepődnek meg rajta, hogy barátként bánnak velük, ha barátként viselkednek, és "csicskaként", ha ők meg "becsicskásítják" magukat. Az itt olyan népszerűen hangoztatott "nőknek csak a bunkó agresszív állatok kellenek" mantrának is azért lehet alapja, mert ezek a "bunkó agresszív állatok" nem barátként és nem úrnőjükként bánnak a nővel, hanem úgy, mint aki tényleg meg akarja dugni/párjának akarja. Nem hagy kétséget afelől, hogy mik a szándékai, nyilván sikeresebb lesz így. Ezt lehet, hogy férfi szemmel nehéz megérteni, ha ti barátkozni is hátsó szándékkal barátkoztok, de személy szerint én és az engem szorosan körülvevő nők általában teljesen ártatlanul barátkozunk másokkal, és őszintén meglep, ha az illető ebbe többet lát bele. Mi sem vagyunk gondolatolvasók, ha nem haverkodni akarsz, hanem dugni, akkor viselkedj is úgy, ennyi. Nem biztos, hogy mindenkinél bejön, de az tuti, hogy az ehhez hasonló félreértéseket elkerülöd.

2018. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

18: Jól éreztem magam a lány társaságában, így kaptam minden alkalmon, amikor együtt lehettünk. Eleinte haverként kezeltem én is, később megfogalmazódott bennem, hogy akár lehetne több is. Ennyi.


19: Mivel ez egy lassan 3 éves kérdés, elismerem, hogy kezelhettem volna jobban is a helyzetet. Azóta kicsit tapasztaltabb lettem. A "bunkó agresszív állat" dolognak meg nincs annyira sok valóságalapja, mint amennyit az emberek belelátnak. Férfiként az a tapasztalatom, hogy ezek az emberek nem azért sikeresek a nőknél, mert parasztok, hanem mert lesz*rják a visszautasítást, így rövid időn belül sok lánynál bepróbálkozva nagy eséllyel összejön nekik a dolog. Ha felszabadul az időm, én is ezt a mentalitást fogom követni, tekintve, hogy nincs egységes recept. Vannak olyan nők, akik inkább barátra vágynak elsősorban, és vannak olyanok, akiknek csak dugásra kell a másik, egyikkel sincs gond. Meg kell találni azt a párt, akivel kölcsönösen ki tudjátok elégíteni egymás igényeit. Mostani fejemmel így látom a dolgot. Nektek mi a véleményetek erről?

2018. nov. 2. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!