Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet azt feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt feldolgozni, hogy mindig titeket dobnak ki, es ti nem kelletek a masiknak, es ti szerettek jobban?

Figyelt kérdés
22/l vagyok es mindig igy jarok,pedig nem tartom magam olyan embernek,akivel ne lehetne egyutt lenni. Dolgozom,egyetemre jarok,szorgalmas vagyok,kedves,szereny,de kiallok magamert,ha kell,tudok sutni fozni, rendszereto vagyok,vannak barataim es baratnoim,nem iszok es nem cigizek, csinos vagyok,165cm es 50kilo,jarok futni minden este,szepen beszelek,nem vagyok b.unko,nem hasznalok ki senkit,nem vagyok "papucs"sem, en normalisnak tartom magam, megis mindig az "derul ki",hogy en vagyok a nem eleg jo, a tul keves a masikhoz, az,akit kiraknak,es egyszeruen nem ertem miert... Es helyettem olyan noket valasztanak,aki k.urvas es megcsalja oket, raadasul eleg egyugyu is... En nem tartom magam tokeletesnek, de nem erzem,hogy lenne olyan hibam,ami miatt folyamatosan igy kellene jarnom, masok szerint mindig a rossz pasikba futok bele, de mar nem akarom elfogadni ezt mindig magyarazatkent... Es amikor megkerdezem oket,hogy de miert szakitanak velem,akkor eleg mondvacsinalt okokat mondanak.
2015. nov. 26. 06:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak tipp, hogy sokat beleadsz a kapcsolatba. És valóban lehet, hogy nem jó típust választasz. Ismerős a helyzet :(
2015. nov. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: ha mindent megadsz, az nem jó! A végén annyira kényelmesek lesznek, illetve azt látják bármit megtehetnek melletted! Te pedig úgyis ott leszel. Kihasználják a szereteted. Velem is az volt az exnél is és a mostaniban is. Leszoktam a túlzott szeretet kimutatásról. Már nem akaszkodok úgy rá hogy úgymond, ezt szokták mondani: sokat lógsz rajtam. Mondtam neki ha neked nem kell, legyél magadnak... Elpunnyadunk szépen egymás mellett. Azért be szoktam neki szólni, hogy azért hogy ennyire nem igéyled...! Kiábrándító nekem. Az ex is olyan volt. Azzal még beszélgetni se tudtam. Valahogy ők nem vágynak a mély érzelmekre. Belőlem is kihal lassan a romantika. Védekezek.

Nekik mikor megkapnak minket az a baj utána nem izgalom mert mi úgy szeretjük őket nem kell már küzdeniük. Ők meg a vadászösztön... Arra gondoltam kicsit taktikát váltok már. Majd kelletem magam kicsit már megint. El van tunyulva, meg már én is hallod. Kiveszett a nőiességem. Ők meg valahogy elfele kacsingatnak olyankor. Vagyis vagyok én akit szeret, de másokat les akik tetszenek neki. Na ez meg nekem nem tetszik. Jó nem vakok, de azért ácsi, vannak határok. Majd teszek róla hogy engem is nézzenek.

Hogy is mondjam: szerintem kicsit "dögös dögnek" kell lenni. Ezt ugy értem, nem szabad mindig jó léleknek lenni, önzőség is kell. Sokan vannak úgy és azok jobban haladnak valahogy. Persze annak is van határa, de kell. A jó ruha meg azért kell hogy tetszél magadnak, az is növeli az onbizalmat. Dolgozol, tanulsz... ezek is mind megadják ezt, ne gondold magad kevesebbnek véletlenül sem. Lehet egyszerűen tényleg olyannal hozott össze a sors, akivel nem paszoltatok. Nekem is mondom 2 évet csesztem el valakire aki akkor értékelt amikor szakítottam vele. Tanulópénznek jó volt.

2015. nov. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még elég sokat kell tapasztalnod az ismerkedés terén! Az ismerkedési szakaszban szerintem is túl sokat adsz bele,esetleg túlzottan ragaszkodni kezdesz egy férfihoz,mármint hamar! Lehet ezért vonulnak vissza,megijednek,meg közben ők másokkal is ismerkednek.


Erre figyelj.Mindig lazán kell venned a férfit,akivel ismerkedsz és úgy kell felfognod, hogy nincs semmi akkor sem,ha lelép hirtelen.

2015. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!