Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok hozzá, ha a barátnőtök egy másik sráccal akarna filmezni, akivel közvetlenül előttetek több is volt köztük?

Figyelt kérdés
Igazából nem akarok, a srác akarta de lemondtam, nem érezném helyesnek, csak érdekel, hogyan állnátok az ilyesmihez.
2015. nov. 18. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem nagyon idegesíteni,főleg akkor ha tudnám mi volt köztetek előttem, és nehezen tudnám elhinni, hogy a másik fiú csak filmezni szeretne.


Jól tetted, hogy lemondtad, nem kell a felesleges feszültségkeltés.

2015. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha mozi, akkor oké, ha lakásra mennétek, áááh para
2015. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám neki, hogy tegye amit ő helyesnek érez, én nem haragszom. Aztán vegignézném, hogy mit tesz. Ezek alapján könnyen kiderül, hogy érdemes-e továbbra is vele maradnom.


Természetesen épeszű embert ez bosszant, fáj neki és a több/kevesebb önbizalmát/büszkeségét is csorbítja. Arról nem is beszélve, hogy csak aki nem akarja tudni, az nem tudja, hogy egyik fiú sem akar "csak úgy" filmezni egy lánnyal...


Tehát aki ilyenben benne van azt;


1. Nem érdekli igazán a párja/kapcsolata

2. Nincs meg az alapvető értékítélete

3. Szimplán együgyű

2015. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerinted mit lehet ezzel hozzászólni? Gondolj csak bele, ha a barátod azt mondaná neked, hogy bocs, ma nem érek rá veled lenni, mert egy lánybarátommal filmezünk egy kicsit.


Az ilyen játszadozás csak problémával jár, bizalomvesztésről, arról nem is beszélve, hogy mennyire fel lehet idegesíteni a másikat vele.

2015. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!