Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert van ez, miert viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez, miert viselkedik igy?

Figyelt kérdés
3 honapja vagyunk egyutt a baratommal, kb 1 honapig csak randizgattunk,ismerkedtunk. Amig nem kerdezte meg h leszek e a baratnoje addig allandoan irt, ereztem h erdeklem, torodott velem stb. az utobbi idoben viszont alig beszelunk meg amiket ir az se olyan mint regebben... miert van ez? en vagyok az elso komolyabb kapcsolata lehet nemtudja hogy kell banni a baratovel vagy nemtudom...amikor megkerdeztem mi a velemenye kettonkrol azt mondta jo fele haladunk szoval az nem lehet h elbizonytalanodott

2015. nov. 16. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
A legjobb ha nyílt vagy és őszinte hozzá, ha pontosan tudatod vele mit szeretnél és akkor később egyikőtöket sem éri csalódás, netán nem kell felesleges köröket futni. Persze még nagyon az elején vagytok, lerohanni sem kell egymást.
2015. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!