Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bókoljak úgy a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bókoljak úgy a pasimnak hogy ne bízza el magát?

Figyelt kérdés

Legszívesebben akárhányszor találkozunk elmondanám neki, hogy mennyire szép szemei vannak, hogy milyen macsónak tartom (nem sportos hanem duci, de nekem akkor is az ;) ) és imádom csókolgatni.

De ő kevesebbet bókol és sokkal visszafogottabb mint én :S Ez természetes lenne? Úgy vettem észre hogy nem a szavak embere... Egyszer azt mondta hogy nagyon boldog velem, de mikor azt reagáltam hogy imádok vele lenni, csak annyit válaszolt "ezt jó tudni".

Ez mit jelenthet? Nem kéne ennyire nyilvánvalóvá tennem az érzéseimet? Legyek visszafogottabb?


2015. nov. 12. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy, ő olyan. De az is lehet, hogy nincs annyira oda érted.
2015. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhetőnek tartom, hogy nem érzi, hogy szereted, üres szavaknak gondolja. Más módon kimutatod felé a szeretetedet vagy csak mondogatod?
2015. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az "ezt jó tudni" kifejezetten jó reakció. De itt van pár:

Tesz vlmit, ami Neked szimpi: Olyan férfias vagy!

Sajnálom a többi nőt, hogy nem lehetnek Veled!

Olyan jó, hogy biztonságban érzem magam melletted!

Ha a szeme miatt bókolnál:Ne csak azt mond, h szép szemei vannak. Ha tényleg azok, már ezerszer hallotta. Inkább személyeset: Imádom, amikor így nézel rám azokkal a szép szemeiddel!

Remélem segítettem. :)

2015. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pasiknak annyira ne bókolj ilyen "testi" dolgok miatt, hiszen úgyis el fogják bagatellizálni. :) De ez természetes, mert férfiak, és általában nem szeretik, ha a külsejüket dicsérik, mert a nő a szebbik nem, azt kell dicsérni (amit meg persze nem szoktak igazán, de az már más tészta XD).

A teljesítményt viszont annál inkább dicsérd. Főleg az ágyban. :D Pl. a "jó veled a szex", "jól dugsz", stb. csodákra képes. ;) Na meg bármilyen más teljesítményét, munkáját megdicséred, annak örüli fog, azt garantálom.

2015. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!