Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Unalmasnak tart a barátom? Ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmasnak tart a barátom? Ma már ne is írjak neki?

Figyelt kérdés

Randiztunk és a randi végén mikor kinézte az a távolsági buszt amivel hazamegy, mondtam hogy szomorú vagyok. Csak hogy érezze hogy hiányozni fog. Ő meg azt mondta rá hogy "de hát az egész délutánt együtt töltöttük".

Szerintetek megunt már és kevesebb időt akar velem tölteni? Tervezgeti a következő találkozót, de akkor nem értem hogy miért nem mondta ő is azt hogy szomorú hogy haza kell mennie.

A ti barátotok hogyan búcsúzik?


2015. nov. 2. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Nah, így kell a semmiből problémát gyártani. Ő azon volt hogy szép napod legyen és ahelyett hogy azt mondtad volna mennyire jól érezted magad, lelkifurdalást keltve szomorú voltal és ezzel az érzéssel küldted haza, ráadásul most azon agyalsz, hogy un, amiről szó nem volt. Nem semmi. Mennyivel jobban hangzott volna a "fantasztikusan jól éreztem magam veled ma, köszi a szép napot. Hiányozni fogsz este, gondolok majd rád sokat." Nem? Nem vagyok férfi, de ha elképzelem, hogy egy szép nap végén a partnerem szomorú arcát kéne néznem, lelombozódnék. Olvasgass kommunikációról szóló dolgokat és gondolj bele! N31
2015. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Nagy arc lehet a barátod. :D Igaza van az #1-esnek: a semmiből generáltál problémát. Kedves csókokkal, mosollyal és dicsérő szavakkal kellett volna útjára engedned.
2015. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A búcsú már úgy zajlott :) E jelent után azért el telt egy kis idő még.

Ez az első komolynak induló kapcsolatom és még annyit bizonytalankodok :S És ő sem az a hiperromantikus fajta, és ez még jobban elbizonytalanít.

2015. nov. 2. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ő nem akar depresszióban meghalni és pozitív oldalát nézi dolgoknak? O.o :O:O:O:O -.-
2015. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es jól leírta.


A nem tetszésedet így is kifejezhetted volna: "De kár, hogy vége van a napnak, pedig nagyon jól éreztem magam..."

Ne kombinálj feleslegesen, mert ezzel fogod elrontani.


Amúgy mikor először találkoztam a barátommal én is nagyon jól éreztem magam, estig együtt voltunk, de eszemben sem jutott szomorúnak lenni, inkább örültem és hazafelé is az az-napon gondolkodtam, hogy milyen szép volt és ez boldogsággal töltött el.

2015. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!