Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfinak nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak nagyon tetszik egy nő akkor az el tudja fogadni a nő testi hibáit?

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen testi hibára gondolsz?
2015. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fogyás miatt keletkezett kötényhas.
2015. okt. 30. 21:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, csak akkor ha szereti a nőt. A tetszés még jelent semmit.
2015. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyémeket el tudta fogadni valaki, de az enyémek nem olyan nagyon katasztrofálisak, bár látszik, de ő el tud siklani fölötte.
2015. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kötényhas legyen a legnagyobb baj!
2015. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy elfogadnám..

1-es voltam

2015. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
Természetsen. Fordítva viszont ez nem lehetséges. Egy nő nem fogadja el a csávó hibáit "beugró" a tökéletesség.
2015. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szereti a nőt, akkor igen. Tapasztaltam. Ha csak tetszik, és ismerkedési fázisnál tartanak, az még nem jelent semmit. Ugyanez érvényes a nőkre is.
2015. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én elég durván szőrös vagyok, ami azért probléma, mert a nyakamon pl. hiába szedem le, ugyanúgy ilyen sötét foltos az egész. Szóval naponta borotválhatom.

(Egyébként nincs hormonzavarom, minimálisan több csak a férfi hormonom, de orvos szerint nem ez okozza, hanem a genetika.)

Valamint ferde harapásom van, bár a fogaim egyenesek, de összezárni csak ferdén tudom a felső és alsó fogsorom, így nyitott szájjal ritkán merek mosolyogni. (fogszabályozóm soha sem volt, igazából nemrég tudtam meg, hogy ezen lehetett volna segíteni azzal)

Ezen kívül a fogaim nagyon romlékonyak, pedig rendszeresen alaposan mosom a fogam, de a családban anyai ágon mindenkinek ilyen satnya a foga. Szerencsére csak a rágófogaim rosszak, járok is velük fogászatra, amint van rá pénzem, ez évi 1-2 alkalom, így sajnos nem tudom utólérni a romlást. Ennek következménye, hogy ritkább a hajam elől.

16 évesen volt egy nagy fogyásom, azóta tele vagyok striákkal pl. belső comb és derék részen.

Rossz a szemem, ezért szemüveget kell(ene) hordanom.


Ezek így elég csúnya képet festenek rólam, de mindig könnyen találtam olyat akinek tetszettem. Mert ezek összességében nem olyan feltűnőek, mert igyekszem őket takarni, amennyire lehet.

2 tartós kapcsolatom volt és egy alkalmi, a szőrös nyakamon kívül a többivel egyáltalán nem foglalkozott egyik se. Azt viszont 3-ból 2-nek magyarázni kellett, elég kínos beszélgetés ez, főleg egy nőnek, hogy miért vagy ilyen, mikor te sem tudod.

A jelenlegi párommal legalább 1 évig szóba se került a dolog. Azután vele is megbeszéltem, de őt nem zavarja egyáltalán. Minden porcikámat szereti.


Szerintem ha tetszel neki, az jó kezdet. Ha alakul köztetek mélyebb kapcsolat és beléd szeret, akkor el tudja fogadni ezeket a dolgokat. Senki sem tökéletes.

2015. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem először a férfi kell rendben legyen fejben és tudja, hogy mit akar valójában egy nőtől. Azok fintorognak csak, akiknek fejében teljes káosz van - és ez az igazán nem szexis, nem pedig a kötényhas.

Amúgy Kérdező, te is tudod, hogy nem egészséges az, ami maradt a pocidon, nem csak esztétikailag. Próbálj hidratálni, sok folyadékot inni, tornázni, kocogni keveset, de rendszeresen, ne csak koplalni.

2015. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!