Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha lenne 24 órátok, melyben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne 24 órátok, melyben a szerelmeddel azt tehetnétek büntetlenül a világban, amit akartok, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Nyílt téri szex kizárva a játékból. Használd a fantáziádat! ;)
2015. okt. 23. 00:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Feltámasztanám hamvaiból.
2015. okt. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A karjaiba vetném magam, elárasztanám a csókjaimmal, szeretetemmel, felemelném, mint egy hercegnőt, szeretkeznék vele, szorosan ölelném, majd felébrednék az álombòl, mely sosem válhat valóra...
2015. okt. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12 órán át gyilkolnánk,aztán 12 órán át rabolnánk.
2015. okt. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
12# pontosan leírta,mire vágynék nőként.És ez valóban csak álom...:(
2015. okt. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mivel nős, csak hétköznapi dolgokra vágynék ha tudnám, hogy 24 órára szabad ember: kézen fogva sétálni vele a nyílt utcán, együtt elmenni vacsorázni valahova, és a jó vad szex után nem kéne hazamennie, hanem a karjaimban aludna el.
2015. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is a rablást választanám. Vagy nem is- bemennék a földhivatalba, és átíratnám a nevünkre az álomotthonunkat, ingyen és bérmentve, mert tulajdonképpen csak ez hiányzik az életünkből :D Utána büntetlenül befalnánk egy egész csokitortát és pár pizzát. Nyamm!


Bocsi, hogy sem szexuális, sem romantikus jellegű dolgot nem írok, de együtt élek a szerelmemmel, vannak szabad hétvégéink, tehát sokszor vagyunk 24 (vagy több) órán keresztül együtt, romantikázni és szexelni sokat szoktunk, akár szabad téren is volt már rá példa, tehát ebből a szempontból különösebben nincs olyasmi, ami hiányozna.

2015. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Sunshinedoll ***** válasza:
Elvitetném magam egy plázába, letenném a KFC-be, hogy egyen, amíg én kirabolom az összes boltot (nem a pénzt a kasszál, hanem a ruhákat, cipőket stb). Aztán vigyen haza és szexeljünk.
2015. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#9 Nem, én gonosz terrorista vagyok. Én az önkormányzatot robbantanám fel. :)
2015. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Elmennénk lopni. Bankba. Sok-sok pénzt.
2015. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!