Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből áll egy tökéletes nap a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből áll egy tökéletes nap a szerelmeddel?

Figyelt kérdés

Vagy, akinek nincs éppen, nélküle miből áll?


Fontos lenne a kérdés szempntjából korod és nemed. :)


2015. aug. 1. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggel közös reggeli és kávé az ágyban, olyan ételek és italok, amiket nem minden nap eszünk (nekem pl csokis gofri vagy amerikai palacsinta, egzotikus gyümölcsök, turmix) Aztán elmennénk egy délelőtti sétára valami szép parkos, virágos, zöld helyen. Megebédelnénk valahol, majd elmennénk moziba/múzeumba/kiállításra/szabadulós játék/horror szoba, bármi ilyen. Amennyiben nem a mozit választottuk este otthon megnéznénk közösen egy filmet vacsora után, együtt fürdőznénk egyet, majd összebújnánk és jöhet a romantika. :)


20l

2015. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

23:46:

Mázlista a barátod.

2015. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs barátom :) Miért lenne mázlista amúgy, ha lenne? :D
2015. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most látom, hogy akiknek nincs, azoknak egyedül miből állna a tökéletes nap. Bocsi, nem olvastam el végig, tovább költöttem, hogy miből állna, ha lenne párom :D
2015. aug. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem szinte mindegy, csak együtt legyünk... Amúgy összebújás, beszélgetés, valamilyen közös program... és sok szex!

N

2015. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Anyádból.
2015. aug. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyorsan haladok a melóval, nincs net probléma, egyik hardverem sem hal korai halált, este/hajnalban pedig 1-2 sör, és két cimbora társaságában gta5. 24f
2015. aug. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Reggel ébredés gyanánt szex. Majd egy finom reggeli, kirándulás egy szép városba, ott ebéd. Keresni egy kis eldugott, zöld zugot, kis parkos területet, ott szexelni, majd kirándulni, túrázgatni arrafelé. Este otthon egy közös fürdőzés (és szex), majd egy kellemes film, összebújás, és alvás. A séták/kirándulások/túrák alatt meg beszélgetés, egymás ugratása, viccelődés, ilyesmi.


Nekem ez elég tökéletesnek hangzik :)


22/l

2015. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes nap a képzeletbeli barátnőmmel: síelés, bringázás vagy túrázás reggeltől estig, majd vacsora és miegymás. :D 21/F
2015. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!