Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan keltsem fel a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a lány figyelmét?

Figyelt kérdés
Hogyan vetessem magam észre a kiszemelt lánnyal akit csak néha szoktam látni a folyosón az egyetemen? 23f

2015. okt. 12. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Szólítsd le.
2015. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá én is,de szerintem kicsit sok lenne rögtön azzal kezdeni,hogy felkeltette az érdeklődésemet és hogy szeretném megismerni,de más okkal meg nem tudom leszólítani,mert semmi közös óra,téma nincs.Egyéb ötletek?
2015. okt. 12. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Hidd el a legnagyobb baj ha túlkomplikálod.

Máshogy nemigen lehet, mint hogy megszólítod, nem kell mindjárt azzal kezdeni persze, hogy már elnevezted mind a hat közös gyereketeket; elég annyi, hogy bejön neked és elvinnéd valahova.

ráadásul mivel nem vagytok semmi közös helyen, így hatványozottan igaz, hogy nincs mit veszítened a dolgon.

2015. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem tudod hol találom az x termet? (Még ha éppen jól tudod is hol van az.)


Vagy valami hasonló fal szöveget nehogy már ne tudj kitalálni...

2015. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utazzatok közös lifttel! Kérdezd meg hanyadikra megy es te nyomd be a gombot. :D
2015. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyen sok pénzed és vedd meg neki a várost. :d
2015. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még mindig nem beszéltél vele?

Nincs semmilyen közös programotok?

Esetleg felvehetnél egy szabvál vagy kötvál tárgyat, amit ő is felvett, így lenne egy közös órátok.

2016. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szemezés,mosoly...Szólítsd meg ezek után egy kitalált ürüggyel.Vagy valahogy te is akkor indulj el az iskolából amikor ő és "véletlen" utazzataok együtt.Itt már lenne téma is.
2016. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem nehéz ez! Csak lazaság kell hozzá,ne görcsölj :)
2016. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!