Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ilyen a közelében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen a közelében?

Figyelt kérdés
Sziasztok, volt barátnőmmel már egy ideje újra beszélgetünk/találkozunk. (Nem azért mert keressük egymást, csak szimplán az anyával együtt dolgozom, és a kocsiban mindig bent van.)Viszont olyan furán érzem magam a társaságában. Mintha kicsit ideges lennék, mikkor közeledek felé. Ma viszont, még az anyukája felvette a pénzt, csókolóztunk meg kézi munkázott a kocsiban. Nagyjából 10-15 percet lehetett , el az anyja de nem tudtam el menni, mert kicsit ideges voltam. Ő volt az első akivel, le feküdtem, de azóta volt már párnővel kapcsolatom... Azért kérdezem mert nem szoktam ideges lenni, egy nő társaságában és félénk... Nem szeretnék tőle, semmit olyan csak szexet és ő is tőlem. Csak kíváncsiságból kérdezem, miért vagyok ilyen fúra a társaságában.

2015. szept. 25. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert az exed es vannak emlekeid vele kapcsolatban
2015. szept. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!