Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nálatok is úgy van, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is úgy van, hogy ha szerettek valakit, akkor nem számít a külseje meg a ruhái?

Figyelt kérdés
Nálam legalábbis így van, hogy ha odavagyok egy pasiért, akkor már nem ezekre figyelek.
2015. szept. 23. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Számít,csak nem a legfontosabb.
2015. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért mondjuk egy nívósabb eseményre azért ne tréning ruhában jelenjen már meg mellettem. :D


De, egyébként meg igen is számít!!! Mert pl. ha most tételezzük fel, te felszedsz 15 kg csak úgy (nem a terhesség miatt), szerinted a párod majd ugyanúgy fog téged kívánni, mint annak előtte? Lehet, hogy igen, de lehet, hogy nem!


Számomra legalább is fontos, hogy nagyvonalakban maradjon számomra ugyanolyan vonzó külsőleg, mint mikor megismertem. Oké, tudom, az évek során minden változik, de azért adjon magára és ne kényelmesedjen el, csak azért mert ott vagyok mellette.

2015. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy igényes, higiénikus, ízléses legyen, egyébként más nem érdekel, ha tényleg szeretem.
2015. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"akkor már" Ez a kulcsszó.

De addig el is kell jutni,hogy megismerd.Tehát mégis csak számít a külső,majd utána nem foglalkoztat miután megfelel az is számodra.

2015. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 opened paradise ***** válasza:

Igen.

A ruhái egyébként sem.

2015. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!