Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmem nem akar engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem nem akar engem, mit tegyek, segíthet a szerelmi mágia?

Figyelt kérdés
Nagyon elérhetetlen a szerelem de mit tegyek.

2015. szept. 21. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Nincs olyan, hogy szerelmi mágia, meg más fajta sem. Már nem a középkorban vagyunk, a sötét babonákat el kéne felejteni.


Ha mindenáron hülyeséggel akarsz foglalkozni, akkor fáradj át az ezotéria rovatba.


>A szerelmem nem akar engem


Ilyen nincs. Változtass magadon vagy a körülményeken, vagy egyszerűen várj a szerencsére. De a szerelem nem egy tudatos valami, hogy elkerüljön téged.

Az efféle gondolkodás csak hátráltat, semmiben sem segít.

2015. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Minél előbb rájössz, hogy TE vagy a sorsod irányítója és nem mágia, woodoo vagy mázli, annál jobb!
2015. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a hülyeségekben kell hinned,hanem saját magadban.Önbizalom,nyitottság a boldogságod kulcsa.Meg persze nem kell olyan ember után futnod,aki konkrétan le sem szar.Keress inkább valaki mást,aki tudja is viszonozni az érzéseidet!Felesleges olyan emberre energiát és időt pazarolnod,aki észre sem vesz.
2015. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!