Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek abban, hogyha az élet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogyha az élet két embert gyakra összehoz, véletlen találkoznak akkor ez a sors és van valami dolguk együtt amit meg kell oldaniuk?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem, ilyesmi nem létezik.
2015. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Régen még hittem benne. Aztán felébredtem. Tudod, ha ez így lenne, akkor mi akadályozza meg mindkettőt, hogy megszólítsák egymást? Ehelyett csak bámul ki a buszról rá, vagy egy bevásárlóközpontban, egyszerre utaznak a liftben, és mégsem történik soha semmi sem...
2015. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Igen,én hiszek a sorsban.
2015. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Hiszek és már beigazolódott előttem, hogy az ilyennek komoly okai vannak.
2015. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Volt egy időszakom,amikor hittem az ilyesmikben,ma már annyira nem.Szerintem ez hülyeség.Aki akar téged,az tesz azért,hogy lásson,de ez a véletlen dolog szerintem hülyeség.
2015. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem biztos, hogy sorsnak kellene hívni, de senki nem véletlenül lép be az életedbe és lép tovább, hogy kivel mi a dolgod, az pedig idővel kiderül. Viszont nem mindig a személlyel van dolgod, van, amikor egy adott helyzettel, és épp az a személy a legalkalmasabb rá, akin keresztül azt a helyzetet megéled.
2015. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Hiszek a sorsban, ha a sors egy 95D mellekkel megáldott, kocsmatulajdonos nő
2015. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, a 95-ös hátkörfogat egy legalább százkilós nőé, vagy te erre buksz? A betű jelöli a mell nagyságát, a számok meg a hát szélességét.


Nem hiszek sem a sorsban, sem a karmában, sem a többi hókuszpókuszban. A sorsomért felelős egyetlen személy kizárólag én vagyok, sem a félrekúrásomat (a sors akarta, hogy összejöjjek vele) sem a bénázásom miatti szégyenérzetemet (ezt most elrontottam, de majd a sors újra össze fog minket hozni) nem kompenzálom azzal, hogy külső tényezőkre mutogatok. Fejlődni csak így lehet, ha belátom a hibáimat és okulok belőlük, nem pedig csak sopánkodok, hogy hát a sors, a sors miatt alakult így... nem, én alakítom az életemet, nem pedig a sors.

2015. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, tudom mit jelent a szám, nekem tényleg a 95D jön be.
2015. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen.

Nem csak hogy hiszek benne, hanem elek is valami hasonlot :)

2015. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!