Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hete sincs h együtt vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete sincs h együtt vagyunk a barátommal. Nem veszi fel a telefonz és vissza sem hív. De tegnap hajnalban véletlen megcsörgettem és akkor visszahívott. Most mit akar? Szakítani akar? Ennyi volt?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezed meg tőle? De most komolyan. Ezt mi itt nem tudhatjuk. Ha rendszeresen nem veszi fel a telefont, amikor te hívod, az esetleg jelenthet rosszat, de ki tudja, lehet, hogy rosszkor hívod.


Kérdezd meg tőle szemtől szembe őszintén, hogy mit akar.

2008. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem is talákotztunk 2 napja:( nem tudom megkérdezni, telefonba meg személytelen és az úgy nem jó:(
2008. júl. 23. 23:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2 nap nem a világ.Küldj neki sm-t azt biztos megkapja.Ha huzamosabb ideig(1 hét) nem veszi fel akkor hagyd :(
2008. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet,hogy valami dolga volt esetleg?2 nap az még nem nagy idő.Akkor hívd fel te vagy írj neki,hogy arra mit lép.

Ha több napig semmi,akkor ne keresd.Ha meg esetleg valóban szakítani akar,elég gyáva dolog így csinálnia,hogy nem veszi fel a telefont,nem találkoztok stb.

2008. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, h most nehéz neked, én is most vagyok tul egy szakitáson, de ha elfogadsz egy tó tanácsot: ne keresd, pláne meg azok után, h sorozatosan nem vette fel a telefont. Hagy neki időt, 2 nap tényleg nagyon kevés.. Nem szabad ráerőltetni magad, ha szeret akkor keresni fog, ha nem szeret akkor bele kell törődnöd, h vége...
2008. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp így voltam nemrégiben a barátommal,hogy csergettem írtam neki nem jelentkezett,majd kicsit nehéz volt kibirni,hogy nem veszem kezembe a telefont míg ő nem jelentkezik,de neked is meg kell tenned,hogy várj míg jelentkezik.Majd pár nap eltelte után hívott,hogy ne haragudjak,h nem jelzett,de tul elfoglalt volt a héten.Ugyhogy szerintem még várj pár napot mert ha szeret és tényleg akar tőled valamit akkor jelentkezni fog!!!sok szerencsét
2008. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ennyi próbálkozás után akármennyire nehezedre esik, de ne keresd. majd keres ha akar, vagy ha ráér. addig foglald el magad. ha egy hétig nem is keres, akkor gyáva módon megfutamodott.
2008. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Ezért felkelni hajnalba :D
2008. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mit beszéltetek meg az utolsó találkozón?

Ha nem ér rá, minek hívogatod és miért nem veszed fel, ha már végre visszahív?

Írj neki sms-t, hogy szeretnél vele beszélni, és várd meg, hogy ő jelentkezik-e.

2008. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!