Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ciki lenne? Megkérdezzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne? Megkérdezzem, hogy lefeküdtünk-e? Vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Egy srác már 3 éve tetszik, kicsit plátói szerelem a dolog... A vicc az, hogy nem is rendes, szóval mindenki mondta, hogy mekkora bunkó, mert több közös barátunk van és az a vicc, hogy jónéhány barátőmmel kavart/lefeküdt már, de én sosem beszéltem vele, a tegnap estét leszámítva, akkor is véletlenül.

Szülinapom volt, elmentem a barátnőimmel megünnepelni és akkor volt egy nyárzáró buli is, a srác ott volt a haverjaival. Sokat ittam, fél 2 körül hazaindultam, de az egyik gyorsétteremnél megálltam, hogy veszek valamit, kicsit legyek jobban. Ott volt a srác egyedül és elkezdte mondani, hogy nekem kívánt mindenki boldog szülinapot és hogy meghív valamire. Jó, leültünk, beszélgettünk és mondta, hogy haza ne menjek már szülinaposként olyan hamar, menjünk el valahová. Én meg lefagyva ültem, hogy ez most mi és miért áll velem szóba, ha észre sem vett addig. Beültünk valami eldugott helyre és elkezdtünk ivós játékokat játszani ketten, aminek nagyon rossz vége lett... Először csak rosszul voltam, utána hánytam, aztán reggel a srác mellett ébredtem fel, mert azt mondta, hogy úgy néztem ki, mint aki 1 hete folyamatosan iszik és úgy nem akart hazavinni, meg azt mondogattam, hogy ma az egyik barátnőmnél alszom. Így magukhoz vitt, de semmire nem emlékszek, ami 3 után történt.

Tudom, hogy a srác sok lánnyal lefeküdt már és én sem utasítanám el, de még csak nem is csókolóztam, szóval azért érdekelne, hogy történt-e bármi közöttünk.

De mégis hogy tudjam meg?

Írjak neki, hogy "Hé, bocsi, tegnap veled ittam le magam, nem emlékszem sok mindenre és csak arra lennék kíváncsi, hogy szűz vagyok-e még."?

Reggel normális volt, még reggelit is csinált nekem, hazahozott, meg most is küldött egy Snapet, hogy "óvatosan a felesekkel".

De nem tudom, hogy mi lenne a rosszabb... Ha kavartunk volna és nem emlékeznék rá, pedig évek óta erre vágytam. Vagy ha szimplán elaludtam mellette, mikor kb egy félisten.


2015. aug. 30. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem lennél már szűz picit még fájna.
2015. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hányós fejjel nem hiszem, hogy nagyon beizgult volna, meg te se nedveskedhettél be nagyon...szerintem egyből ágyba beledőltetek és aludtatok.
2015. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
"jónéhány barátőmmel kavart/lefeküdt már" Te is megleszel neki, erre vársz a lelked mélyén mint ahogy leírtad. Ő strigulát fog húzni majd utánad is. És ennyi a történet.
2015. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos, "ott lent" lenne némi nyoma.

E mellett sztem kérdezz rá a srácnál, h mi történt.

2015. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem nyugodtan rákérdezhetsz, hogy volt-e valami. Mondjuk szex nemhiszem, arra csak emlékeznél.
2015. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fish1 ***** válasza:
100%
Igen, ciki az egész helyzet. Elég tré, mikor valaki filmszakadásig issza magát... ha már voltál ilyen felelőtlen, szerintem kérdezd meg, mert ha szexeltetek és nem emlékszel rá, lehet, hogy terhes lettél...
2015. aug. 31. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj nőgyászhoz, és kérj esemény utáni tablettát, és kérdezd meg, mennyi idő múlva célszerű HIV tesztet csináltatnod. Imádkozz, hogy negatív legyen.
2015. aug. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!