Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mit tennél, ha akivel ismerkedsz szociopata?
Adott egy férfi, akinek a múltjában szörnyű dolgok történtek. Próbál szeretni, de a sokszínűsége miatt szinte lehetetlen, hogy talál olyan nőt, aki elviseli.
Tudod róla, hogy beteg az elméje. Állatokat sosem kínozna, viszont embereket annál inkább. Az erőszaktól nem riad vissza, de nem veszi igénybe az e fajta "örömét", mivel roppant elmés, és veszélyes a gondolkodása. A lelki terror a fegyvere, amit bizony ki is használ azoknál, akik ártanak neki. Külsőre egy végletekig igényes, jó felépítésű férfiról van szó, szinte nincs olyan nő, akinek nem tetszik. Manipulál, bájolog, és kihasználja, hogy remek érzéke van a szavakhoz. Szinte bárkiből bármilyen információt kiszed.
És a csavar, hogy azt szeretné, hogy beleláss az életébe, és meg akarja mutatni, hogy hogyan működik az elméje.
Nem közelednék ilyen ember felé. Ráadásul a leírásodból süt a nárcizmus (bár itt ez a kisebb baj). Ha megtudnám, hogy ilyen, otthagynám a fenébe és keresnék normális férfit- mert ez csak egy kisgyerek.
20/L
Én birom a szociokat. Szerintem sokkal racionálisabbak mint a neurotipokusak. Könnyebben jönnék össze szociopatával mint neurotipikussal.
(a probléma csak ott van hogy én nem ismerkedem :D)
7-es
amég közös az érdek kéz kezet mos.
amikor már nem közös kijátszod.
van fogalmam ;)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!