Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ciki, ha férfi létemre sírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha férfi létemre sírok egy nőért?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi sír egy nőért akkor valóban szereti... Hogy gondoljátok? Ciki?
2015. júl. 25. 18:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem. Az a ciki, hogy egyesek szerint egy férfinek nem lehetnek érzései.


Ha neked segít, akkor sírd ki magad a nő után, és utána lépj túl, de te tudod, hogy mi kell, hogy le tudd tenni az egészet, és túllépj.

2015. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 opened paradise ***** válasza:
"Tudod bolond,aki sír egy lány után"
2015. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#12

Hàt még, aki egy kövér után.;)

2015. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerelemert csak akkor erdemes es indokolt sirni, ha varatlanul meghal a partnered. De egy olyan szerelmet nem kell megsiratni amiben elhagytak. Ezt nem siratni szoktuk, hanem lezarni egy fejezetet es tovabblepni.
2015. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha az adott nő 40 éve a feleséged és 3 gyereked anyja és megbetegszik, meghal, balesetet szenved, elutazik és hiányzik... ne ez esetben megértem a sírást.


Viszont ha csak valami kaland ami 1 éve tart, akkor elítélem.

2015. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Ha egy férfi sír egy nőért akkor valóban szereti"


Eléggé szánalmas dolog sírni egy nőért.

2015. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Bolond aki sír egy lány után...
2015. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én kétszer is sírtam egy olyan lány után, akivel mégcsak össze sem jöttük. Pedig nem vagyok érzékeny típus. Még gyerek voltam, amikor ezelőtt utoljára sírtam. Én azért sírtam, mert az egészben én voltam a hibás és hagytam egy ilyen értékes lányt elveszni és komolyan hittem, hogy még helyre hozhatom a hibám (sajnos nem így lett). Jól esik néha sírni. Persze, senkinek sem mondtam el. Nem azért, mert ciki vagy szégyenlem, de ez az én dolgom. Nem fogok dicsekedni vele.


Ez a "lányért bolond, aki sír" duma nekem kicsit letárgyiasítja a nőket. Már miért lenne bolond? Ha igazán szerette azt a lányt, aki kilépett az életéből, és tudja, hogy valószínűleg soha nem lesz újra az élete része, az miért ne sirathatná meg? Ez olyan, mintha elvesztenénk valakit, csak itt az illető nem halt meg, csak te nem fogod többet látni. Én inkább a másik nézetet támogatom: "Ha egy férfi sír egy nő után, akkor tényleg szerette".

2015. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Jesszusom te femináci, ez csak egy poén a TNT szám...tudod:D

Várj, linkelem: https://www.youtube.com/watch?v=0bVjjvutZeQ

2015. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!