Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinél mi fér bele? Zavaró,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél mi fér bele? Zavaró, vagy épp ellenkezőleg? 23L

Figyelt kérdés

Tehát. Párkapcsolatban éltek. Számotokra mi a megfelelőbb?


Ha a barátnőtök/barátotok kimutatja az érzéseit fizikai formában vagy sem?


Értem ezalatt, hogy társaságban vagytok, akár a szüleitek, barátaitok, munkatársaitok, szimpla ismerősök társaságában. Kellemes, vagy kellemetlen, ha a párotok:


- ölelget, vagy szimplán megölel;


- megcsókol (nem 10 perces összeragadósra gondolok);


- megsimogat, megpuszil, ha elmegy melletted;


- hozzád bújik (nem rád mászik).


Van aki számára ez zavaró? Mert vannak párok, akik nem azt mondom, hogy ridegek egymással, de nem érintik, csókolják meg egymást mások előtt.


Én pl. ha társaságban az asztalnál 2 ember nyalja egymást, nem túl illendőnek, elfogadhatónak tartom, de a közeledés finomabb formáit, kisebb figyelmességeket viszont fontosnak.


Ti szeretitek? Vagy nagyközönség előtt nem fér bele valakinél?


A férfiak mennyire igénylik az ilyesmit?


Kort és nemet, ha kérhetem. :)


2015. júl. 23. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Én teljesen leszarom.
2015. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Társaságban a csók engem zavar, mármint szerintem nem illendő mások előtt csókolgatni egymást..

A többivel nincs gond.


22/F

2015. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nő vagyok, nincs párom, de ha lenne, társaságban is ölelném, csókolnám, simogatnám, bújnék hozzá. mit érdekelne, hogy vannak mások is a közelben.
2015. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem nem fér bele 1-2 szájra puszi az még bele fér a többi legyen a 4 fal között
2015. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Puszi oké, ölelés oké (de ne vigye túlzásba), hozzám viszont ne bújjon és ne is akarjon megcsókolni. Azt majd otthon.


27/f

2015. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 opened paradise ***** válasza:
Ha ezt érzi és szeretné,akkor mind jöhet. Örülnék,hogy ennyire szeret.
2015. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kézfogás, puszi. A többi már túlzás, szóval más nem nagyon. 31/F
2015. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A húgom a barátjával majdhogynem pettingelnek, ilyenkor el is szoktam menni a közelükből. Ha lenne barátnőm, legfeljebb egy ölelés vagy puszi, ha társaságban vagyunk. 21/F
2015. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

egy-két csók még belefér, + az általad leírtak, de amúgy társaságban pl nem is illik a hosszú csókolózás, "nyalás-falás", az már túl intim egy társasághoz szerintem. :P


Amúgy kettesben semmi probléma nincs vele.

Igazából én, személy szerint igénylem is, hogy a párom kimutassa azt, hogy szeret.


22/F

2015. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"- ölelget, vagy szimplán megölel;"


Belefér.


"- megcsókol (nem 10 perces összeragadósra gondolok);"


Az ilyesmi maradjon otthon. A legtöbb ember számára idegesítő ha két ember egymás szájában van, és azt kell néznie. Szerintem érthető.


"- megsimogat, megpuszil, ha elmegy melletted"


Nincs vele gond.


"- hozzád bújik (nem rád mászik)"


Belefér.

2015. júl. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!