Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Nektek mire jó ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek mire jó ez a fajta viselkedés?

Figyelt kérdés
Elkezdtek szomorkásan beszélni valamiről, hibáztatni a férfit, hogy nem tesz meg mindent a kapcsolatotokért és mikor a férfi kérdezi, hogy most mi a baj, akkor azt válaszoljátok, hogy minden oké? Pedig a vak is látja, hogy valami nem oké, de nem vagytok képesek megmondani mi a gond. Ilyenkor mi történik veletek?
2015. júl. 22. 22:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok, és azért félig-meddig magamból is kiindultam, mikor válaszoltam a kérdésre. Van egy ilyen leírhatatlan "jó" érzés abban, mikor érzem, hogy bűntudatot keltek a másikban. Baromi szar tulajdonság, már levetkőztem nagyjából, mert csak megmérgezi a kapcsolatot az ilyen "drámázás".
2015. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
15%
#9: Mivel az érzelmi intelligenciám totál nulla, erre én sosem tudnék ráérezni.
2015. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

En akkor csinaltam ezt amikor elmeseltem a problemamat az exemnek o meg nagy ivben letojta. Utana en is mikor kerdezett ravagtam hogy :minden oke. Nem veletlenul az exem :)

DE! Persze van olyan eset is mikor a lany egy rossz elkenyeztetett hisztis p. Viszont akkor hagyd ra, bar egy ido utna bele lehet unni ha valaki mindig rinyal valamin :s

22n

2015. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%
#12: még mindig jobb, mint egy hisztis csávó. Sokszor jobban jössz ki a dolgokból, ha logikusan gondolkodsz és cselekszel, mintsem az érzéseidre hallgatnál. Az amúgy is tök buz is.
2015. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel a nő azt akarja, hogy te magad is gondolkodj el a problémán,. Ha rögtön elmondaná, akkor egyik füleden bemenne, a másikon meg ki, de így reménykedik, hogy elkezdesz magadban agyalni, h mi a probléma és egyszer csak megvilágosodsz, rájössz, h mennyire igaza volt és mindneki boldog. Mi nők így gondolkodunk.

Ezt egyszer elmeséltem a barátomnak, hát akkor rá kellett jönni, hogy valóban nagyon eltér a két nem között a gondolkodásmód, mert h ő ha azt mondom nincs semmi probléma, akkor ő ezt el is hiszi.

De azóta tudja, hogyha megkérdezi mi bajom és én azt mondom semmi, akkor tuti, hogy ő csinált vmi olyat, amivel engem megbántott :)

2015. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Anyukám azért ilyen, mert ő beteg, és nem fogja fel.


Én akkor vagyok ilyen, ha minden összecsap a fejem fölött, és nem tudom, hol áll a fejem, és nem, nem akarok beszélni róla, de legszívesebben megállítanám a világot, hogy egy kicsit kiszálljak belőle. De ez ritka. Ha valakivel meg akarok beszélni valamit, akkor nem hagyom félbe.

2015. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%

#15: letaglózó, hogy a normális emberi kommunikáció hiányát úgy írod le, hogy "Ezzel a nő azt akarja, hogy te magad is gondolkodj el a problémán".

...te magad IS...? Még ki? Te? Ettől nem lesz senki misztikus vagy törékeny és érzékeny, vagy akármilyen látszatot is akartok elérni ezzel. Bár ez megmagyarázhatja a családon belüli erőszak "sikerességét", hiszen soha nincsen semmi baj...


Az én párom is megpróbálkozott egy-egy ilyen allűrrel, 0% sikerrátával bír. Szépen elmondtam neki: ha baj van, itt vagyok, van fülem, szemem, szám és agyam. Tudom őket használni, használd ki.


Elmondtam neki azt is, hogy 1) hisztis p*csának tekintem és akként is kezelem ha így viselkedik. 2) a csendes pszichológiai hadviselése hidegen hagy, felőlem addig játszhat csendkirályt, míg el nem sorvadnak a hangszálaink. Ennyi


Igen, boldogok vagyunk, mert minden kicsi szart ki- és megbeszélünk ott, és akkor. Nincsen "jó majd erre visszatérünk", hogy mire tényleg megbeszélhetnénk már a fele se legyen igaz a történetnek. Ha vmi bántja szól, változtatok, ha vmi bánt szólok, változtat. Nem atomfizika, csak kommunikáció, tisztelet és megbecsülés.


29/F

2015. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
40%

#1 te egy...

1) épp, hogy ettől leszel az

2) a férfiak többségét pont hidegen hagyja ha csöndben vagy

3) pszichopata jegyeket hordozó személyiséggel bíró ember élvezi csak egy másik embertársa (vagy állat, nemhogy az állítólagos szerelme, párja, élettársa, házastársa) akármilyen szintű szenvedését


De legalább ne beszélnél más nők nevében is... nem biztos, hogy használ nekik...

2015. júl. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Az abszolút joker válasz a "semmi".


Hát, ha szerintetek nincs semmi baj, akkor mi úgy is teszünk.

Én simán otthagynám, ha "semmi" baj nincsen :) hadd barcogjon, ilyenkor maga a morcizás a lényeg, nem az hogy mi miatt. Hadd játsszon csendkirályt, ha ennyire szereti...

2015. júl. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én szoktam ezt csinálni néha, kövezzetek meg érte. De a páromnak ismerkedéskor mondtam is, hogy hisztis vagyok, ennek tudatában jött velem össze. Mentségemre szóljon.


Mondjuk, nem túl gyakori jelenség, ha valami olyan problémám van, amit tényleg nem tudhat, akkor egyből elmondom, hogy mégis, mi a baj. De ha valamit mondott, valahogy mondta, valamit nem csinált, valamit csinált, szóval bármi van, amivel megbántott, akkor jön ez a "semmi" baj nincs, és a csendes hadviselés. Gondolkozzon el. Ha magától rájön, az a legjobb, ha kitalálja, akkor egyből el is ismerem, mi a gond forrása. Ha nem találja ki, akkor is ott van az, hogy a korábbi bántó viselkedését valahogy jóváteszi azzal, hogy mégiscsak kedvesen szól hozzám, odafigyel, kérdezget, próbál rájönni, néha megnevettet, és a végére már nem is haragszom rá annyira. Olyankor meg már elmondom, és meg tudjuk beszélni.


Ez a módszer is hatékony, eddig minden problémát átbeszéltünk már így :D


Lehet megkövezni, nálam működik.

2015. júl. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!