Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Nektek mire jó ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek mire jó ez a fajta viselkedés?

Figyelt kérdés
Elkezdtek szomorkásan beszélni valamiről, hibáztatni a férfit, hogy nem tesz meg mindent a kapcsolatotokért és mikor a férfi kérdezi, hogy most mi a baj, akkor azt válaszoljátok, hogy minden oké? Pedig a vak is látja, hogy valami nem oké, de nem vagytok képesek megmondani mi a gond. Ilyenkor mi történik veletek?
2015. júl. 22. 22:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%

Ez egy tök átlagos jelenség.


1) Ha rögtön elmondaná, félő, hogy az jönne le neked, hogy egy hisztis p*csa, aki mindenféle hülyeség miatt kiakad folyton.


2) A leghatásosabb fegyver a csendes terror, vagy a "nem, nincs semmi baj, tényleg" szöveg.


3) Imádják nézni, ahogy emészted magad amiatt, hogy valami nincs rendben, valamit elszúrtál. Szeretnék, ha kicsit te is osztoznál a szenvedésükben.

De ez így tök rendben van, el kell viselni az ilyet.

2015. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
Duzzogás. Amikor jobb és könnyebb érzés befordulni, mint elmondani mi a probléma és rájönni hogy a történteket talán könnyebben fel lehetne dolgozni, ha beszélnénk róla. Tudja mindenki, mégis csinálja.
2015. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ilyenkor, jobb ha rátok hagyja a férfi a dolgot és lelép?
2015. júl. 22. 22:48
 4/23 anonim ***** válasza:
30%

Én nem vagyok lány, csak már ismerem ezt a dolgot valamennyire.


Nem, abból még nagyobb sértődés lesz. Játszd a játékát, tedd, amit elvár, ha akarsz szexet este. És kerüld el, hogy legközelebb ilyen szituációba kerülj. Ez ilyen.

2015. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%
Ilyenkor arra vágyik, hogy magadtól kitaláld mi a baja.
2015. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj, hogy az se jó ha lelépsz, az olyan mintha totál leszarnád az egészet magasról. Akkor már amiatt is duzzogni fog hogy otthagytad, pedig csak tényleg nem lehet mit kezdeni a helyzettel. De talán még mindig előrébb jutsz ha valahogy megpróbálod megnevettetni és nem úgy tenni mintha semmi nem történt volna. Éreztesd hogy érdekel mi történik vele, de ha nem mondja el akkor nem tudsz segíteni, pedig nagyon szeretnél.
2015. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
8%
#3: Tök mindegy, mit teszel, a nő mindkét megoldásban találna kivetnivalót. :D Ha ráhagyod, leszarod, akkor azon fog utána problémázni, hogy nem érdekel téged, hanyagolod, nem törődsz vele. Ha meg foglalkozol vele, ráakaszkodsz, érdeklődni próbálsz, akkor meg túlságosan ragaszkodó vagy, s ezzel megfojtod őt. A nőket és a férfiakat külön emberi fajba kéne sorolni.
2015. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nekem sem leányálom minden napom. Van mikor úgy érzem, ha belemegyek ilyenbe akkor nem bírom sokáig és totál kiakadok rá, főleg munka után.
2015. júl. 22. 22:55
 9/23 anonim ***** válasza:
#7: azért létezik az aranyközépút is. De valahogy pont ezekből kell kikombózni, nem egyszerű dolog. Néha kicsit le kell szarni, hogy magába szálljon, vagy ne érezze azt, hogy nincs jobb dolgod soha, de a megfelelő pillanatokban azért ott kell lenni neki, törődni kell vele, stb.
2015. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, én inkább az az azonnal tisztázós típus vagyok, a férjem a duzzogós, ő szokott hasonlókat csinálni. Ő azt mondja, ilyenkor jobb békén hagyni, amíg lemúlik róla ez a hangulat. Talán nőknél is ez válik be.
2015. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!