Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy felnőtt 24éves pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnőtt 24éves pasinak lehet képzelt barátja vagy alteregója?

Figyelt kérdés
Más fura dolgai is vannak, de a legfurább az ez. Régóta mesél egy állitólagos emberről, aki a nagybátyja, és azt mondja, hogy idegenlegiós, de közben rendőrezredes két nagyobb városban is, hatalmas kocsija es motorja van, ami természetesen igen nagyon szuper, sőt a legszuperebb, ha valami baja van barátomnak, "csak csettint", és jön ő, és segit, megvedi, mert tőle mindenki fél, az oltalma alatt tartja... Elég sokszor mesél róla... De még sosem láttam ezt az embert. Ez igaz lehet, vagy valami betegsége van?
2015. júl. 17. 17:26
 1/10 A kérdező kommentje:
egyébként semmiért sem vállalja a felelősséget, mindenért mást hibáztat, rengeteget játszik számìtógépen, anyuci pici fia, harmadszorra kezdi a fősulit, de állitólag egy titkos katonai programon dolgozik...
2015. júl. 17. 17:28
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

érdekes figura lehet,vagy mondjuk úgy elmebeteg.

de ez is te vagy.Mármint ő te vagy,érted?

2015. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még az ilyennek is van barátnője? :O
2015. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te elhiszed ezeket a meséket? Óvakodj az ilyen elmeroggyantaktól, mert ha nem kapcsolsz időben, már be is hálóz a hazugságaival, csak akkor már késő lesz, mert totál bele leszel esve. Félhavi fizetésembe fogadok, hogy netes ismerkedés...
2015. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok ő, komolyabb válaszokat nem tudnátok adni? Csak tudni szeretném, hogy ez a történet igaz lehet e, ez a hapi létezik e, vagy valami "baj" van
2015. júl. 17. 17:34
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak annyira hihetetlen, hogy 24, es ilyet csak úgy kitalálna, évek óta emlegeti, mindig felhozza ezt az embert....ha ez betegség, mi a neve ennek?
2015. júl. 17. 17:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy kényszeres hazudozó, de nem tudom, mi a konkrét neve.
2015. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyermekkorban ez szinte teljesen normális, hogy kitalálunk mesefigurákat, szörnyeket, azokkal játszunk, azokkal beszélünk stb. Felnőttkorban szerintem már inkább skizofréniára, pszichózisra utalhat, esetleg autisztikus gondolkodási zavarokra, vagy pseudologia phantasticára.
2015. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kicsit utánajártam, a képzeletbeli barát/rokon meglétére ugyan nincs szakszó, de a fentebbieket kiegészítve lehet még "vándorhajlam", disszociatív identitás rendellenessége, konfabuláció, paramnézia.
2015. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez mitől alakulhat ki? Elmulhat? Tudnátok linket küldeni erről? Köszönöm :)
2015. júl. 17. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!