Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ma megmondam a lánynak akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma megmondam a lánynak akit szeretek, hogy elég volt, nem bírom ezt tovább. Mit tegyek, ha szenvedek?

Figyelt kérdés
Szóval megmondtam a lánynak, hogy hagyjon békén, mert ahogyan viselkedik azzal engem teljesen kikészít. Fogja magát eltűnik úgy hetekre, hogy azt sem mondja mi van, mit csinál. Nem üzen, nem ír. És akkor még neki áll feljebb, hogy mert mindig én csesztetem meg, hogy ő akar engem mért gondolom, hogy nem így van, stb. Egy találkozót nem tudunk összehozni ezt mindig úgy magyarázta, hogy nem ér rá, pár órára meg felesleges pénzkidobás lenne leutaznom hozzá. De ajándékot azt vegyek neki, küldjem a postással, de találkozni ne találkozzunk. Neten sokat beszéltünk, minden apró részletre kíváncsi volt velem kapcsolatosan, de mikor én kérdeztem akkor legtöbbször terelte a témát és nem akart saját magáról beszélni. Pl. szex téma nagyon érdekelte, kifaggatott hogy szoktam kielégíteni magam, stb, de mikor én kérdeztem akkor felháborodott, hogy milyeneket kérdezek már tőle...Ma elegem lett és elküldtem csak az a baj, hogy szeretem azaz felejteném is el meg nem is. Mit tegyek?
2015. júl. 11. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ribizli miatt nem érdemes szenvedni,ezt tartsd észben.Te csak játék voltál számára,hát te se tartsd többre őt,mint aki valójában!
2015. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Foglald el magad! Úgy könnyebb.


Nyugalom, így is, úgy is el fog múlni.

2015. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Magad is látod, hogy nincs ebben a nőben mi szeretni való. Egy undorító féreg. Te a szerelmet szereted, nem ezt a nőt. Keress egy normális nőt, akit szerethetsz.
2015. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!