Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belementem a csak szexbe. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belementem a csak szexbe. Azt hittem menni fog, de szenvedek!?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam a srácba, ezt sose mondtam el neki, ő viszont belém nem. azt mondta, h ő csak jól el van, aminek örül is,de csak ennyi. én bele mentem ebbe, gondoltam, ha ez megy másnak is, akkor nekem miért ne, addig is vele vagyok. de ah végig szenvedtem. el is vesztettem, amikor elmondtam ezt neki. megpusztulok a fájdalomtól, nem tudom túl tenni magam rajta :/ tippek? tanultam belőle, többé ilyet soha. hogyan tegyem magam túl rajta?
2015. jún. 12. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Szűz voltál? Első pasi?

Egy másik pasi, majd kigyógyít.

Viszont ne add magad ilyen könnyen, mert annak nem lesz jó vége, és csalódást, csalódásra fogsz halmozni...

2015. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha szerencséd lett volna, a srác nem egy nagy szám az ágyban és az első alkalom kiölte volna belőled a vonzalmat.

Nem így történt. Most már mindegy,ahogy írtad tanultál belőle,többet ne kockáztass.

Szakíts meg minden kapcsolatot a sráccal,értem ezalatt, hogy ne a Facebook profilját nézegesd unalmadban.

Mindenhonnan tiltás,minden közös emlék,tárgy storno.

Tessék elmenni bulizni,úszni,akármi.(sport)

Add ki a feszültséget magadból, az idő a többit megoldja.

A lényeg,ne otthon ülj a 4 fal között, akkor is mozdulj kihangsúlyozta nem látod értelmét,így felgyorsíthatod a folyamatot valamennyire.

Aztán majd jön idővel egy másik srác,és csak nevetni fogsz ezen az egészen :)

2015. jún. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Ezért nem kell alfahímet választani szexpartnernek.
2015. jún. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szexpartnernek csakis idegen. Én s így keresek! 22/F
2015. jún. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha fáj az anál ne csináld!
2015. jún. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!