Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vele szenvedek, nélküle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele szenvedek, nélküle belehalok? Mit lehet itt tenni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. 1 éve van egy 20 éves barátom, Jakab, akiért bármit megtennék, aki konkrétan az életemet jelenti, annyira szeretem. Ő is nagyon szeret engem, érzem és ki is mutatja, és ebben sosem kételkedtem, viszont a viselkedése gyakran elviselhetetlen. A haverjaival rendszeresen lerészegedik minden egyetemi bulin, ahová sokszor engem is magával visz azért, mert velem akar lenni, viszont amint megérkezünk, és a barátaival inni kezd, én nem is létezem számára. Volt, hogy egy olyan lánynak sírtam ki magam a bárban (az egyik haverjának a barátnője), akivel akkor találkoztam először. Képtelen velem foglalkozni olyankor, és ha utána együtt alszunk vagy valami, akkor totál kivan ütve, reggel másnapos, én meg konkrétan el vagyok küldve... mikor kijózanodik, mindig bocsánatot kér, és retteg, hogy el fogom hagyni. Egyszer már szakítottam vele, bár majd' meghasadt a szívem, azért, mert képtelen az alkohol nélkül létezni. Akkor a padló alatt volt... Aztán nagy nehezen kibékültünk, és megígérte, hogy megváltozik, bár ebben nem hittem, azért reménykedtem.. Mostanában meg úgy érzem, mintha csak örök 2. lennék az életében... A legjobb barátja, Roli ösztöndíjjal kiment Franciaországba egy évre, és most hazajött 5 napra, és azóta nem is hallottam Jakab felől. Nem veszi fel, ha hívom, nem is válaszol, csak Rolival van egész héten... és érthető, hogy most kihasználja az alkalmat, de azért az elég bizarr, hogy mikor épp.... khm.... "úgy" együtt vagyunk, csörög a telefon, és Roli hívja, akkor rögtön fel is veszi. Azért az ágyból nem kel fel és rohan hozzá azonnal, de a helyzet akkor is kiábrándító... Mit tegyek? Már annyiszor próbáltam beszélni vele...

Mielőtt ehhez hasonló válaszokat kapnék, előre leírom itt: igenis szeret engem, szerintem jobban ismerem, mint ti, itt nem az érzéséről van szó felém. Szakítani pedig nem fogok vele, mert ahhoz túlságosan sokat jelent nekem, többet, mint bárki.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. máj. 5. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Ha most szemben állnál velem...


[link]

2013. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor mi itt a kérdés ,ha előre megadtad azt a választ amit hallani szeretnél??

Szerintem megtalálta a zsák a foltját.

2013. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nélküle-de inkább nyugalomban-még ha bele is hal az ember.
2013. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akármennyire fájdalmas is, de attól, hogy szeretitek egymást ennek véget kéne vetni. te már adtál neki még1 esélyt, de azt is eljátszotta. akárhányszor hagyod el, nem fog megváltozni, te meg csak szenvedsz, mikor jobbat érdemelnél. a barátnőm is ezt játszotta sokáig, és a végén már kész roncs volt. nem érdemes tovább szenvedtetni magad
2013. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!