Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudja feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudja feldolgozni a múltamat, miért nem hagy békén akkor?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel randizgattam. Elmondtam neki hány férfival volt nemi kapcsolatom, erre azt mondta nem tudja elfogadni, rosszul esik neki, ha rágondol, féltékeny blabla. Nem tudta megemészteni, nem találkoztunk többet. Viszont azóta is hívogat, írogat, mondja, hogy találkozzunk , legyünk jóban, imád velem lenni, nem akarja, hogy kilépjek az életéből és nem mellesleg külsőre is nagyon tetszek neki.

Megmondtam, hogy hagyjon békén, ne keressen, nem akarok tőle semmit ezek után, nem akarok egy haver lenni. Azt mondja megérti, de pár hét elteltével megint ír/hív. Tiltsam le vagy mit csináljak? Mit akar ezzel elérni?



Én 25 ő 26


2015. júl. 9. 23:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha három jegyű a szám akkor igaza van, nekem sem kellene egy elhasznált nő aki az ismerősei szemében inkább egy két lábon járó matrac képét személyesíti meg.

Hogy mit akarhat? Egy strigula szeretne lenni ő is.

2015. júl. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

9es

... khm. ha valaki ez alapjan itel, hogy mennyire vagyok megbizhato, akkor az rgy idiota. sosem csaltam meg senkit, es hazudni sem szoktam, mert gyulolok. ezert is mondtam el, mennyi pasival voltam. nem gyanus ??? hazudhattam volna azt is, hogy 2-vel. de nem kenyerem.


utolso:

nem vagyok targy, ami elhasznalodik. csak egy picit kene gondolkodni, es rajonnel, hogy az a no, aki tartos kapcsolatban van sokkal tobbet szexel, ergo tobbet "hasznaljak", mint aki 3-4 havonta egyejszakazik vagy par honapig van egy szexkapcsolata. szoval eleg hulyesegeket beszelsz.


mellesleg pont nem akar strigula lenni. egyreszt mar lefekudtunk, masreszt meg az a baja, hogy fel, hogy ő is csak 1 lesz a "sok" kozul.

2015. júl. 10. 02:20
 13/22 anonim ***** válasza:
47%

"khm. ha valaki ez alapjan itel, hogy mennyire vagyok megbizhato, akkor az rgy idiota. sosem csaltam meg senkit"


Akkor van egy rossz hírem, mert minden férfi ez alapján itél. Ezért is szoktak kiakadni a nők, hogy miért firtatják ezt a témát a férfiak kapcsolat előtt, mert párszor már ráfaragtak, illetve ha bemondták a magas számot, a hapsi lepattant.

Engem 2 csaj is átbszott ezzel, az egyik direkt azt a számot mondta amit én (utólag kiderült hogy az ötszöröse a valódi szám, képzeld, őt azért kellett elbocsájtanom, mert megcsalt)

a másik meg konkrétan nem mondta meg, ami nem lett volna baj, ha nem derül ki, hogy konkrétan szexpartnerkeresőn szerepel évek őta, telibe pucér fotókkal, arccal mindennel.

Nem számítt, hogy te EDDIG nem csaltál meg senkit (felmerül a kérdés, hogy ebben az esetben hogy jön össze a magas szám?) Ugye elég fiatal vagy, igy azt sem mondhatnád el, hogy sok hosszu kapcsolatod volt.

Szóval néd, ha olyan férfit akarsz, aki komoly kapcsolatban gondolkozik, azt tuti zavarni fogja.

2015. júl. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

"minden férfi ez alapján itél."


Szerintem meg ne beszelj minden ferfi neveben. Az elozo baratom is tudott rola es az egvilagon semmi baja nem volt ezzel! Vannak normalis ferfiak, csak nehez oket megtalalni. de nem lehetetlen, teny, hogy tobb a hulye, de akkor addig inkabb leszel egyedul. hogy jott ossze a magas szam? milyen magas szam? nem is tudsz te semmit, mivel nem irtam le. elarulom, hogy kb 2db egyejszakasom volt, a tobbivel vagy randiztunk is utana vagy pedig szexkapcsolat lett belole (van akivel tobv honapos van, akivel tobb eves). Nem tul nehez dolog osszehozni egy "nagy" szamot, ha az ember szexelni akar legalabb par havonta, de nincs kapcsolata.... igy is baromi sokat nelkulozok..de minek?

2015. júl. 10. 08:00
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

"Az elozo baratom is tudott rola es az egvilagon semmi baja nem volt ezzel! "


És ő most hol van?

2015. júl. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Istenem mennyire idióták vagytok... Gondolom nincs baratnotok.

Hogy johet ossze 10 körüli szám huszonevesen? Mondjuk valaki elveszti 15 évesen, az 5 ev alatt van 2-3 komoly kapcsolata, 3-4 rövidebb es par egyéjszakás. Ez ÖT év. Es semmi garancia nincs ra hogy aki tobb emberrel lefeküdt az nagyobb valószínűséggel csalja meg a párját.


Meg mi az hogy hol a barátja? Mi kozod hozza? 😄 ha nem zavarta a szam akkor egy ertelmes ember volt, es 1000+1 masik ok lehet amiert két ember szakithat.


Fu Bocsi kérdező csak felhiztam magam de hogy válaszoljak is; szerintem a pasi nem döntötte el mit akar, biztos van valami hulye rögeszméje hogy ha x pasival volt a no az sok, de te meg tetszel neki.

2015. júl. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

"Mondjuk valaki elveszti 15 évesen, az 5 ev alatt van 2-3 komoly kapcsolata, 3-4 rövidebb es par egyéjszakás. Ez ÖT év"


Pont erről van szó. Magyarázd már meg nekem , hogy ha te kihozod azt , hogy a lelendő csajod fél évente más férfival fekszik le, akkor miféle terveket fogsz vele szövögetni?

De egyébként okos vagy, hogy a hozzád hasonló pihentagyuakhoz hasonlóan egyből rámnyomod a billogot, hogy "biztos sosem volt csajom"

Egyébként meg a kérdésre válaszoltam, a legtöbb férfi igy van ezzel, aki meg nem igy volt, az nem intelligens hanem konkrétan naiv (vagy ha nem, akkor tudta, hogy csak egy ideig dugja a csajt, oszt jonapot)

Ha nem akarja, hogy igy álljanak hozzá a férfiak, akkor erről ne nagyon mesélgessen.

2015. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem irtam hogy Sosem volt csak hogy nincs :)


Es ha félévente mas szingli pasikkal fekszik le szingliként? Akkor mi van? Nem bánt meg vele senkit, pusztán jol érzi magat egy masik emberrel. En pl sokkal elitelendobbnek tartom ha valaki megcsalja a párját, az inkabb bizonyíték arra hogy nem bir husegesnek maradni.


Az meg hogy valaki ezt elfogadja nem naivitás. Elozo barátomat se zavarta ( ja igen hol van most... Mas miatt szakítottunk) hogy hany pasival voltam es nyilvan nem csak megd*gni akart párszor ha 3 évig egyutt voltunk :) szerintem nincs jogod minden pasi nevében beszelni.

2015. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Annyira rendes vagyok, hogy leírtam neked privátban, miért szakíottunk. Nem emiatt. Én szakítottam. Elég felháborító, hogy azt gondolod, hogy csak ő szakíthatott és biztosan azért, mert rájött fél év alatt, hogy mégse tetszik neki a szám, amit elmondtam a kapcsolatunk elején -.-


"a lelendő csajod fél évente más férfival fekszik le, akkor miféle terveket fogsz vele szövögetni? "


Fél év ??! hah. Hát ki se bírnám fél évig. :D na ne viccelj már. Innen látszik, hogy neked is tényleg nélkülöznöd KELL és neked nem azért kell, mert úgy döntöttél, hogy most éppen nem fogsz lefeküdni azzal a bombázóval, aki nyomul rád, mert jaj hát az "elvek" :D Ha megtehetnéd minden héten más lánnyal feküdnél le (ahogyan a jó pasik meg is teszik) de egy jó csaj az meg még félévente se feküdjön le senkivel, mert akkor megbízhatatlannak lesz titulálva ? jaj nemár. kérlek gondolkozz...



16.-os köszönöm, teljesen igazad van. Engem is eléggé fel tudnak húzni.

2015. júl. 10. 11:18
 20/22 anonim ***** válasza:
Mondd az a pasinak, hogy azota ottel nott ez a szam. Tuti nem keres tobbet.
2015. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!