Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után lehet rátérni intimebb dolgokra, akár szeretkezésre egy párkapcsolatban? 24N

Figyelt kérdés

Túl korán szerintem nem jó, még ha nagyon akarja is mindkét fél.


Viszont az sem jó, hogy csak azért is húzzuk az időt, mert az úgy helyes, jó.


Akkor? Hogy a jó? :)


2015. júl. 9. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már akkor, amikor jól esik?
2015. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor azonnal csinálnám. :D


Ilyen helyzetben még nem voltam. Talán mert már régóta vágyom rá.

2015. júl. 9. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
15 perc xd
2015. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj írsz üzenetet, hogy átugranál filmezni hozzám. én erre azt mondom neked, hogy rendben addig megnyitom a bort levegőzni. Elkészülsz, átugrasz becsengetsz de senki nem nyit ajtót és csak egy cetlit találsz az ajtó előtt:

Későre jár szomjas voltam, alszok reggel korán kelek, majd legközelebb :D Tehát azonnal maximum nem lesz belőle semmi :D

2015. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor a kapcsolat eljut arra a szintre, és nem attól rettegsz, hogy csak megdug és otthagy!
2015. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek szabályok. 1 hónap után is otthagyhat
2015. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 hülyeséget beszél. 15 perc alatt egyáltalán nem lehet megismerni a másikat. Legalább fél óra kell.


Viccen kívül, szerintem ennyi a minimum. Amiből egyéves kapcsolatom lett, ott 6 óra után szexeltünk.

2015. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!