Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől múlik el a szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől múlik el a szerelem, mitől falsulnak ki az emberek a párkapcsolatban, főleg a férfiak?!

Figyelt kérdés

Az elején, az udvarlási időszakban nagyon izgalmas a dolog aztán a kapcsolat elején is, első pár hónap is szép szokott lenni aztán ahogy telik az idő, megunják egymást, megszokják, unalmas, jön a más emberekkel való flört , titkolózások, taktika, stb...

Főleg férfiak kezdenek el egy idő után beleunni a dologba, tegyük fel, hogy akkor is mikor a nő nem egy tespedt unalmas otthonülős típus. Ez miért van, vagy kinél mennyi idő után jelentkezett ez a dolog a kapcsolataiban?

Arra is kíváncsi lennék, hogy tényleg új dolgokkal, közös hobbikkal, szeretetteljes dolgokkal fent lehet tartani e vajon évekig a dolgot vagy ezek a hosszú éven át tartó "harmonikus" kapcsolatok kialakíthatóak e.


2015. jún. 9. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:

"Csak 18 hónapig kell elviselni a szerelemet!


Mint, ahogy a stresszt sem tudjuk huzamosabb ideig elviselni, a szerelmet sem. Erre irányul a szervezet törekvése is, amikor erőteljesen küzd a szerelem leépítéséért."

[link]

2015. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mumusan ***** válasza:
A szerelem mindenkinél átfordul egy erősebb szetetetté az idő múlásával. Ami összetartja a hosszabb kapcsolatokat, az a DÖNTÉS. Úgy döntök hogy együtt maradunk, és ezért mindent megteszek.
2015. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bence_ ***** válasza:
57%
Ha valóban cél a jó kapcsolat akkor fenntartható a másikra való figyelemmel. Ehhez két eltökélt ember kell.
2015. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tartható fenn. Erről szól a linkelt cikk (amit nem olvastok el). Törvényszerűen elmúlik.
2015. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bence_ ***** válasza:

Akkor én mitől vagyok oda a páromért lassan 9 éve?

Szerintem meg lehet. :)

2015. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én meg 22 éve szeretem,van hogy lanyhul de végül mindig felizzik...Nem az a lényeg hogy otthonülős típus-e valaki vagy sem,hanem hogy megtalálja az ő lelkitársát.Minden más másodlagos,úgymint testiség és külsőség,akik csak ezekre alapoznak nem tudnak leragadni valaki mellett egy életen át.Illetve én még azt tapasztalom,hogy akinek stabil /volt/ a családi háttere,a szülei szeretik,törődnek vele,azok sokkal könnyebben kilépnek egy kpacsolatból, mert sokkal nagyobb az önbizalmuk.
2015. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bence_ ***** válasza:

Azt gondolom, hogy az érzelmeinket nem egy manó viszi el az egyik éjszaka hanem mi kezdünk egyre kevesebb foglalkozni a másikkal. Természetesnek vesszük a jelenlétét. Egyre kevesebbet teszünk és épen ezért egyre kevesebbet is kapunk vissza.

Akivel együtt élünk az a tükörképünk. Ha foglalkozom vele, odafigyelek rá akkor ugyan ezt fogom visszakapni.

Sokan egy idő után ellustulnak,evvel el is indulnak az ellaposodás útján, de ugyan így fel is emelhető egy kapcsolat.

2015. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

az utolsó kettő hozzászóló számból vette ki a szavakat:)

Ha a lelki társ az illető, és kiegészítik egymást akkor fent tartható a dolog de ha csak úgy két együtt együtt van és külsőségeken alapul vagy különböznek akkor vége lesz úgyis. De egy kapcsolatban nem csak lenni kell hanem tenni is érte.

Amúgy érdekes a cikk én elolvastam, de ez az, ezért kell utána tenni a dologért és akik meg nem bírják a kötöttséget a harmóniát azoknak úgysem fog menni

2015. jún. 9. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég jó nő vagy a férfi szemében, akkor a szerelem nem múlik el. Az ideálod nem tudod megunni, mert ő az etalon! Nálam legalábbis így van!
2015. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Srapnel ***** válasza:
Lakva ismerszik meg a másik, aztán gyakran kiderül, hogy nem azt kaptad, ami a reklámban van.
2015. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!