Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mennyire számít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít az anyagi, társadalmi különbség?

Figyelt kérdés
Például: nektek orvosok a szülők, így nőttetek fel, de nem orvosi pályára mentek, akkor a leendő férfi háttere ha nem hasonló, de ettől még nem lecsúszott, dolgozik, jól keres, de azért nem úgy, amit otthon láttatok a szülőknél, akkor ez hosszútávon kizáró? Egy férfinak frusztráló lehet, hogy képtelen biztosítani egy bizonyos jólétet. De olvastam olyat is, hogy pont ilyenek nem mindíg csinálnak ebből ügyet. Ti hogy látjátok, mennyit számít?
2015. júl. 6. 18:53
 1/1 Mumusan ***** válasza:
Mindig ugyanolyan életszínvonalon éltem. Anyukám közalkalmazotti béréből éltünk a testvéremmel. Szóval nem tudom hogy milyen magasabb színvonalon élni, viszont az biztos hogy egy megszokott életszínvonal alatt élni nem könnyű a kezdetekben. A lemondások megkeserítik az embert. Egy gördülékeny, kiegyensúlyozott és boldog Párkapcsolat ezt némiképp ellensúlyozhatja.
2015. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!