Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti bele tudtok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti bele tudtok szeretni olyan lányba, akivel nagyon egyforma a személyiségetek, és nagyon jól megértitek egymást?

Figyelt kérdés
Persze nyilván úgy, hogy azért csinosnak tartjátok, de nem volt bennetek elsőre, hogy akartok tőle valamit, csak később jobban megismeritek.
2015. jún. 28. 21:45
 1/6 Interferencia ***** válasza:
Őőő, nyilván... Ez miért is kérdés?
2015. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem.Egy lány ne legyen olyan személyiség, mint én.Ez már egy fiunak is sok.;)
2015. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A párommal ez a helyzet: gyakorlatilag ugyanaz a személy vagyunk. Ami különbség van, az a nemünkből, és a 7 év korkülönbségből adódik. Egyébként másodpercre pontosan ugyanazok a gondolataink, reakcióink, megdöbbentően gyakoriak az egyszerre megszólalásaink, satöbbi. És állítom, hogy tud szeretni :D


Amikor először találkoztunk, még más barátom volt. Akkor nyilván tetszettem neki, de különösebben nagy lépéseket nem tett a dolog érdekében. Láttam rajta, hogy nagyon bejövök neki, ez kölcsönös volt, de ennyi. Hamarosan segítettem a dolgon, és most már a vőlegényem :) És határozottan mondhatom, hogy soha ilyen kiegyensúlyozott, harmonikus kapcsolatban nem éltem- de látni is keveset láttam.

2015. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs még 1 olyan személyiség mint én :D
2015. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Most arra gondoltam igazából, hogy számíthat-e a személyiség is, vagy elsősorban a kémia.

2015. jún. 28. 22:10
 6/6 Interferencia ***** válasza:
A kémia csak annyit jelent, hogy szívesen megdugnánk az adott hölgyet. Beleszeretni csak olyanba tudok, akinek vonz a személyisége is.
2015. jún. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!