Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel újra el tudnám csábítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel újra el tudnám csábítani a szerelmem?

Figyelt kérdés
Volt egy régi kapcsolatom amiben mindketten hibáztunk. Az én legnagyobb hibám az volt, hogy nem voltam elég talpraesett, önálló. Nem tudod rám igazán számítani mint társa. Azóta eltelt 5 év. Nagyon sok célomat megvalósítottam amit akkoriban terveztem és ha újra találkozom vele akkor ez imponáló lehet számára? Hogy ha most rám néz egy sikeres, tudatos, erős felnőtt nőt lát. Ez elég lehet ahhoz szerintetek, hogy újra megmozgassam és kíváncsi legyen rám? Mert most pont olyan vagyok amilyennek akkor szeretett volna, hogy legyek és az évek múlásával a külsőm is csak előnyömre változott. Nagyon köszönöm a válaszokat előre is. 28/L
2015. jún. 27. 13:16
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Szerintem simán megpróbálhatod :D Ha nincs kapcsolata,és ilyennek szeretett volna látni régen is akkor szerintem megvan rá az esély,hogy újból összejöhettek. Drukkolok:)

2015. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne éld bele nagyon magad, mert akkor még ha összejön, se lesz jó. De egy próbát megér, mert simán előfordulhat. De kalkuláld bele, hogy ő is változott, lehet az igényei is. Csak ne legyenek elvárásaid, görcseid emiatt, akkor simán lehet, hogy jó lesz.
2015. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!