Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsot szeretnék kérni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni, mit tegyek, hogy tényleg igazán jó társ legyek?

Figyelt kérdés

Közel 2 éve vagyok a jelenlegi párommal. Az elején ő futott utánam, ha össze vesztünk ő volt aki bocsánatot kért, jött utána és sorolhatnám. Most mintha cseréltünk volna én futok, kérek bocsánatot stb, párom fel is emlegeti néha, hogy most legalább érzem ő anno mit érzett stb. De nem is ez a lényeg. ez csak társul a jelenlegi problémám mellé. Mostanában elszaladt velem a ló, féltékenykedtem elég sokat, hisztiztem nem bíztam a páromban kicsit ráakaszkodtam nem adtam neki elég teret. Szeretném újra visszahódítani a párom, hogy, mint nő én legyek neki a tökéletes. Próbálok nem féltékenykedni, mondtam csináljon programot nem gond menjen nyugodtan megbízom benne (ennek ellenére nem akar inkább eljön értem munkába) nem tudom mit tegyek tanácsotokat szeretném kérni. Mostanában elég sokat veszekedtünk miattam a butaságaim miatt a féltékenységem miatt. Hétvégén kicsit elege is lett belőlem elgondolkozott azon, hogy legyen ennek vége mert nem bírja a vitát.. aztán meggondolta magát, most kicsit úgy érzem sajnálatból mivel ezt is mondta majd azt hogy nem gondolta komolyan.


Mit kellene tennem, hogy újra úgy érezze, hogy én vagyok az akiért mindig szívesen megküzdene, akit akar, akiért érdemes? Hagyjam hogy mehessen, adjak neki több teret ne mutassak ekkora érdeklődést? Együtt élünk.

Emellett sajnos tényleg kicsit rosszul érzem magam, azt is mondta h attol tart ha szetmennenk tobbet nem beszelhetne velem.. nem tudom mit gondoljak.. mindig elmondja mennyire szeret.


23lány



2015. jún. 22. 14:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve azt mondta nem akarja csk ugy eldobni ezt a 2 evet mert szeret.. valtoztassunk es probaljuk ujra
2015. jún. 22. 14:45
 2/2 anonim ***** válasza:
Annál többet nem tehetsz, mint hogy ellentétesen viselkedsz mint ahogy az eddigi féltékeny éned. Ha még szeret, akkor ez elég lesz.
2015. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!