Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha van partnered, vele eszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van partnered, vele eszel mindig munkaidon/suli idon kivul?

Figyelt kérdés

Vagy egyedul szoktal? Mit eszel szívesen, mit ruhellsz? Szinglikre is vonatkozik az alkerdes.


Kor, nem...kerek. :)


2015. jún. 8. 01:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
no offense, de nem nehéz nálad jobban kinézni. :)
2015. jún. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg akkor.;)
2015. jún. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
még puszta genetikával is sikerül. :D
2015. jún. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 opened paradise ***** válasza:
100%

Dettó.

Nekem van arcom. Az egy dolog,hogy olyan,amilyen! :D

2015. jún. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Aha,szóval te is gyúrsz...

Értem már a problébádat.:)

2015. jún. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egyedül szeretek enni,közben olvasni vagy netezni,ritka az együttkajálás.
2015. jún. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Koszi az offot parfume, meg a masik. Mi ertelme a kerdesnek? Tudod, van, hogy nem mindig kell ertelmet keresni mindenben. Biztos jobban erezned magad, ha egy 20ezredik sablon nyafogos kerdest irna ki valaki. :)
2015. jún. 8. 07:56
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyedül szeretek enni, esetleg valami baráttal suli közben, aki szintén ráér. Párommal akkor eszem együtt, ha valamelyikünknél vagyunk, de akkor se mindig.
2015. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Reggelizni és vacsizni a legtöbbször együtt szoktunk. Én gyakran kihagyom a reggelit, de a vacsi azért ha mindketten otthon vagyunk, akkor együtt folyik. Néha ebédelni is együtt szoktunk, van, hogy én egész nap itthon vagyok, főzök, és akkor hazajön ebédelni, vagy én is az ebédszünetemben elmegyek valahova hozzá közel, és ott kajálunk valahol. De ez ritkább.


Bármi, ami hús, az jöhet :D De a padlizsánt és bizonyos fűszerek kivételével gyakorlatilag bármi más is jöhet (igen, szeretem a spenótot, a tökfőzeléket és még sorolhatnám...). A tojásra valahogy érzékeny vagyok, ha a hónapban 1nél többet lenyomok, már rosszul leszek és émelygek, szóval ezt egészségügyi okokból kerülöm. A tej és tejtermékek meg hasmenést okoznak, de ez nem zavar különösebben, jó sajtos besamel-öntet a lasagne tetejére nem fog eltántorítani a többi csodától.


22/l

2015. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!