Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátom Kriszti napi szinten találkozunk. Arra jöttem rá hogy mát többet is érzek mint barátság neki viszont férje van. Próbáltam kerülni hogy ne is találkozzak vele de úgy meg még rosszabb. Rengeteget gondolok rá jó vele beszélgetni remekül kijövünk.
2015. jún. 7. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te ki vagy, vagy ha nem mered e tagadni?
2015. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Jég dupla whiskyvel!


Viccen kívül, Nincs jó módszer a felejtésre, nincs hozzá írott szabály. Továbbra is próbáld kerülni, hátha egy idő után elkezdenek halványulni az érzések, tudatosítsd magadban, hogy párja van, foglald el magad, csinálj programokat stb. Sablonos, de mást nem tudsz tenni.

2015. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A saját keresztnevedet miért nem írod be a kommentbe?:D
2015. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sándor vagyok:)
2015. jún. 7. 18:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, én Róbertre, Zoltánra, Anitára, Zsuzsára, Marira, Mayára tippeltem, veled kapcsolatba:D
2015. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
akkor nem nyertél:)
2015. jún. 7. 18:21
 7/15 anonim ***** válasza:
Teljes neveket írj,ez nem ilyen oldal hogy csak úgy odavetünk 1-2 keresztnevet,tiszteljük meg fórumtársainkat hogy bemutatkozunk.
2015. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Meg Gáborra, Juditra, Katira, Andira:D


Meg ahány név a naptárba:D


Isten éltesse a Róberteket:D

2015. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
semmi akadálya de akkor te is tisztelj meg a te neveddel:D
2015. jún. 7. 18:24
 10/15 anonim ***** válasza:

telefonszám is kell meg email cím, hogy tudjunk írogatni az érdekelteknek:)


Poén minden beazonosítós felvetés. Az előző hozzászóló csak meglepődött, hogy szegény Kriszti nevét leírtad. Nehogy megadj még egy adatot:)

2015. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!