Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha érez valamit irántam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érez valamit irántam egy nő, én viszont a húgát tartom vonzónak, illetlen a húgával ismerkedni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Annyit mondok, hogy nem egy szerencsés helyzet.
2015. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel neki kell megbirkóznia. Te esetleg annyit tehetsz, hogy amennyire tudsz, tekintettel leszel rá, és igyekszel diszkrét lenni (már ha a húgával kölcsönös az érdklődés)
2015. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát finoman utalj rá, hogy Te más iránt érzel valamit. De honnan tudod, hogy érez a nő irántad valamit? Ha megmondta neked, már akkor jelezni kellett volna, hogy bocsi. Így gáz a helyzet, ha nem is sejti, hogy nemcsak hogy ő nem tetszik neked, de pont a huga....
2015. jún. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Részleteket érdemes lett volna írni, így csak általánosságban fogunk válaszolni. Lehet tekintettel lenni mások érzéseire, de ha neked valaki tetszik és ismerkedni akarsz vele, senki sem várhatja el, hogy csak azért hátrálj vagy szegje ez a kedved, mert egy hozzátartozójának, rokonának meg te tetszel és ez rosszul esne neki.


Légy tapintatos, értelemszerűen ne a nővérével beszélj a boldogságodról/vágyaidról, de ennyi, más kötelességed nincsen. Kellemetlen helyzet, de nem te tehetsz róla.

2015. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazság szerint már lefeküdtünk a húgával, igaz az csak hirtelen jött, csak utána kezdtem megismerni és jó volna folytatni, vagy normálisan elkezdeni, de útban van a nővére, aki jó ideje jön rám, mint a darázs. Úgy teszek, mintha nem venném észre, mivel egy határozottan utálatos nőszemélynek tartom. Ezen ok miatt attól is félek, hogy patáliát csapna, ha összejönnék a testvérével, akit ráadásul rajta keresztül ismertem meg. Ennyi a történet.
2015. jún. 1. 17:02
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

És legalább jól néz ki?Próbálj meg összehozni egy hármast :D

viccen kívül, sz.rd le,hogy patáliát fog-e csapni.Nincs abba semmi :)

2015. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha megoldást akarsz, ahelyett hogy úgy tennél, mintha nem vennéd észre, határozottan tedd neki egyértelművé, nem tetszik, nem vonzódsz hozzá. Amíg nem utasítod el vagy nem adsz semmi visszajelzést, addig ne is várd, hogy gondolatolvasó legyen.


Amúgy érdekes az is, miért veszik sokan természetesnek/érthetőnek azt, ha egy nő köntörfalazás nélkül elutasít egy férfit, és miért számít párak szemében bunkóságnak, ha a férfi merészel nemet mondani. Legyél őszinte, az a leghelyesebb.

2015. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mond meg az idősebb lány szemébe, hogy nem akarsz tőle semmit, inkább a húga az aki bejön a számára. Az őszinteség a legjobb megoldás, még ha balhézni is fog.
2015. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De ez már milyen gáz...én azonnal levágnám ha valakinek a húgom tetszene és nem én....Tényleg egy idegesítő nőszemély lehet... :/ sose értettem az ilyen lányokat...
2015. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!