Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Új kapcsolatban meddig várnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolatban meddig várnátok a szeretkezéssel? Természetesen komolyak a szándékaitok

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2015. máj. 29. 23:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatomban 1 hónap volt. Tizenévesen és huszonévesen is. Nem szabtam meg előre, csak így alakult. 30N
2015. máj. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én sosem szerettem várni. 1 hét volt a legtöbb, amit vártam, és nem is akarnék többet. de ez egyénfüggő, tegyetek úgy, ahogy jónak érzitek. mostani barátommal a megismerkedésünk másnapján szexeltünk :) akkor mondjuk nem voltak komoly szándékaim, de aztán lettek :)

20/L

2015. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ket ev amig alapossan megismertem a masikat ezert is lett a ferjem .Elmondta ha engedtem volna gyorsan neki soha nem tudott volna ugy tekinteni ram mint elete parjara.

Sajnos itthagyott minket 18 ev utan.

Masodik ferjemmel is egy tobb mint evet csak ismerkedtunk beszelgettunk mielott intim kapcsolatba leptunk.

2015. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!