Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az igazság a bókolásról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság a bókolásról? Jó ötlet bókolni a lányoknak, vagy nem?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert mindenki megtanulja gyerekkorában, hogy a nőkkel lovagiasan kell bánni, virágot kell nekik venni, szerelmet kell nekik vallani és rettentő kedvesnek kell lenni hozzájuk, aztán jó esetben kamaszkorban, rossz esetben később mindenki megtanulja, hogy ez egy oltári nagy ***szság és semmivel se írhatja ki magát jobban az ember a potenciális jelöltek körében az efféle nyálaskodásnál.


Miután erre ráébredtem, elkezdtem kicsit heccelni, oltogatni a csajokat, ami miatt néha kicsit bunkónak tűntem, úgyhogy ez se igazán jött be. Volt egy csaj az életemben nemrég, akivel elég őszintén megbeszéltünk mindent, és ő bevallotta, hogy őt az bizonytalanította el, hogy nem bókoltam neki, viszont oltogattam egy kicsit, és így azt hitte, le akarom rázni. Most akkor végképp nem értem, mi van. Ha bókolok, az a baj, ha nem, az a baj. Mi a megoldás? Tényleg félek dicsérni, mert attól tartok, hogy onnantól kezdve elvesztem a lány érdeklődését. Mert egyszerűen így működnek, bele van programozva a ki***szott genetikájukba, hogy akkor "izgi" valaki, ha egy tajparaszt. Félek kedves lenni, mert akkor csak egy nagyon aranyos, nagyon szerethető BARÁTTÁ válok. Mit csináljak?


2015. máj. 29. 12:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ésszel és őszinté kell bókolni, nem állandóan, nem klisékkel. Csak ha tényleg őszintén gondolod. A nyegleség, oltogatás viszont tuti nem nyerő. EZt ösztönből kell csinálni, az igazi pasi ráérez, mit mondjon a nőknek.
2015. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"Csajtól függ. Valakinek az udvarlás, a tenyéren hordozás jön be, valakinek meg a rossz fiús, leszarom hozzáállás. De vannak köztes esetek vagy külön speciális esetek is. Érdemes megismerni előtte a lány stílusát finomat és csak utána nyitni. A haverodból se lesz 5 perc alatt legjobb barát akinek mindent elmondasz."



Úgy érzem, neked van igazad.



"És semmi baj a barátsággal. Gondolom, egy lánnyal akarsz összejönni - a többi nyugodtan lehet a barátod."



Na jó, de mi van, ha az a lány rak barátzónába, akivel össze akarok jönni? Te hol élsz? Úgy beszélsz, mintha ez úgy működne, hogy kinézem azt a lányt, akivel össze akarok jönni, dolgozom rajta x órát és már meg is van. Azt bele se kalkulálod, hogy hány elutasítást kap egy fiú. Ez nem így működik a gyakorlatban, hanem úgy, hogy próbálkozunk 10 lánynál, és abból jó, ha lesz egy, akivel sikerülhet. De a próbálkozás során mindtől többet akarunk, mint barátságot, csak azért nyitunk egyszerre több felé, mert tudjuk, hogy törvényszerűen úgyis a legtöbb elutasítással fog végződni. Az elutasítás a szabály, és az összejövés a kivétel, nem fordítva. Erről csak az feledkezik meg, akinek valami szerencse folytán túl könnyen jönnek össze a dolgok.

2015. máj. 29. 20:20
 13/20 anonim ***** válasza:
Engem is utasítottak el nőként. Ment tovább az élet.
2015. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Rinya, rinya. Mindenkit elutasítanak. Elárulok egy nagy titkot: a nőket is. Csak mi nem sírunk miatta, mert cikinek érezzük. Max a barátnőinknek mondjuk el.
2015. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én nem rinyáltam. Mi abban a rinya, hogy "az elutasítás szabály, nem kivétel"? Leírtam objektíven a tényeket. Azért írtam le, mert az egyik előző hozzászóló egy szerintem elég buta érvvel jött elő.
2015. máj. 29. 20:28
 16/20 A kérdező kommentje:

"Elárulok egy nagy titkot: a nőket is. Csak mi nem sírunk miatta, mert cikinek érezzük. Max a barátnőinknek mondjuk el."


1. Mondjuk úgy, hogy vannak nők, akiket gyakran utasítanak el, és vannak, akik olyan szerencsések, hogy szépnek születtek, akik szinte bárkit és bármit elérhetnek. Ez már a gimiben eldől. Mindenféle mellédumálás nélkül van olyan, aki annyira jó csaj, hogy szinte válogat a fiúkban és van, aki csúnyácska, aki azért szintén talál, de nem olyan nagy a választék számára. De aki elég jól néz ki, annak garantált, hogy már korán kiépül az önbizalma. Kipróbálnám egy hétre, milyen ilyen nőnek lenni.



2. Mi se mondjuk el NYILVÁNOSAN, de erre van ez az oldal. Itt ki lehet ereszteni a gőzt. Illetve, haverokkal, kocsmában. Mi is max. a barátainknak mondjuk el, nem tudom, te mi másra gondoltál. Kinek mondaná még el az ember? Senki nem írja a homlokára. Illetve, van, aki igen. Találkoztam én is már olyannal, aki 10 perc beszélgetés után azzal jött, hogy ő mennyire nem szerencsés a lányokkal. Azt a csávót nem irigylem.

2015. máj. 29. 20:31
 17/20 anonim ***** válasza:
Na, azért ez elég messze volt az objektívtól :D
2015. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Amennyiben?
2015. máj. 29. 22:11
 19/20 anonim ***** válasza:

én nem vagyok szép lány (jó, bányarém sem, bár nézőpont kérdése) de mégis olyan pasikat fel tudok szedni, hogy csak na, jóval a kategóriámon felülieket is. csak jól kell próbálkozni.

azt aláírom, hogy nőként könnyebb. de találkoztam olyan pasival is, akinek a külseje nem volt a megnyerő, de a dumája..

2015. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Van gyakorlatod. Örülj neki!
2015. máj. 29. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!