Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek végre férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek végre férfi?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok. Sajnos sok csalódás ért eddig, és ezt úgy vezetem le, hogy magamba roskadok, egyedül akarok lenni, és sírok minden szomorú dolgon, amiről eszembe jutnak a saját fájdalmaim is. Régebben nem ilyen voltam, és ezt nem is mutatom mások felé. Hogyan változhatnék meg? Hogyan lehetek erősebb lelkileg? Hogyan legyek végre egy nem sírós, önsajnálós férfi? Le lehet másként vezetni az ilyen fájdalmat? Lehet ezt egyáltalán tanulni?

2015. máj. 25. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tanulni lehet, hanem eldönteni.

Amúgy én hülye idézeteket olvasva tettem túl magam azon, hogy gyenge vagyok... :D

2015. máj. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképp voltam / vagyok én is. Tényleg a te döntésed. Csak el kell határoznod, hogy nem sajnáltatod magad tovább és kész.
2015. máj. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak a gyengék sírnak. Én midíg erre gondolok. Meg tán a kesergéssel rövidíted az életed meg hamarabb leszel beteg meg ilyenek. Inkább vegyél egy nagy levegő tegyél mindenre és kezdj mosogni valamit. Ne divatból, hanem magad miatt.


[link]

2015. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

a kontroll megtartása a kulcs,ennyi.

párbeszédben,cselekvésben mindenben.

ha elveszted,vagy átadod a kontrollt,akkor nem lesz tied a nő.

2015. máj. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a cinizmus segített, röhögni magamon is, milyen szánalmas az egész helyzet. Aztán hideg fejjel kezdtem kapcsolatot, ami nem a mindent elsöprő szerelemre épült, hanem hasonló célokra, ahol mindkét partner dolgozik azon, hogy együtt tudjanak élni, elfogadni a másikat ahogy van. Ez be is vált, 9 éve tart. Itt meg egész jó általános tanácsok vannak:

[link]

2015. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Iszol te rendesen? Drogok?
2015. máj. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, teljesen rendben vagy így is.
2015. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A harcművészetek segítenek!
2015. máj. 28. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!