Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti milyen fajta bókokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyen fajta bókokat szerettek? Neki hogy bókoljak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan tipikus "áradozós" típus, de észrevettem, hogy a barátom (nemrég jöttünk össze) kimondottan szereti, ha szépeket mondok neki. Kicsit félek, hogy hiteltelennek hangzik a számból mindenféle bók.
2015. máj. 24. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj konkrét jelzőket mondanod rá. Értékeld a személyiségét, a neked tetsző megnyilvánulásait helyeseld, emeld ki. Érzékeltesd vele, h fontos számodra, hogy értékesnek találod.
2015. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:

Nagyon tetszik az 1#-es ötlete. Inkább éreztesd, és fejezd ki amit érzel iránta. Hogy büszke vagy rá, jól áll rajta valami, ilyen apróságok.

Én kifejezetten furának találnám, nem igazán szeretem ha konkrét hétköznapi bókokat kapok a barátnőmtől. Elvileg azért van velem mert helyesnek tart, neki tetszek, nekem meg csak ez számít. Zavarna ha rendszeresen megerősítene, nem tudnék mit kezdeni vele. Megfelelő pillanatokban egy szeretlek sokkal többet ér szerintem minden bóknál!:)

Akkor tudom, hogy neki mindenben a legjobb vagyok (legalábbis így érzem), és nagyon szeret úgy ahogy vagyok. Kell ennél több?:)

2015. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor lesz őszinte a bók, ha helyzetből fakad, ösztönösen. Ha mesterkélten arra törekszel, hogy márpedig most szépeket fogsz mondani, akkor tuti hülyén veszi ki magát.


Erről most eszembe jutott egy múltkori szitu. Büfében eladóként melózok. Múltkor jött egy srác meg egy csaj, a srác olyan igazán kemény fazon, kopasz, bakancsos, rocker... A csaj a kezébe nyomta a táskáját fizetésnél, keresgélt valamit. - Vigyázz rá, benne van az egész életem! Erre a srác rávágta: - Nem, az életed itt áll melletted.

Hát én ettől elolvadtam. :) Félhangosan közöltem, hogy ez de cuki volt. Piszkosul jólesett neki. :) A húdekemény srác azóta is felemlegeti, ha felém járnak, hogy ő a cuki, bezzeg a párja nem mond neki ilyeneket... :D

2015. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez tényleg aranyos volt! :) Az a baj, hogy nekem nem vág ennyire jól az agyam. De igyekszem majd! :))
2015. máj. 25. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!