Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt. 29 és 33 évesek vagyunk.

Nem szerelmes belém. csak szeret velem lenni.

pár hónap múlva költöznénk össze de nem tudom van e értelme így hogy nem szerelmes belém. amúgy nagyon jól megvagyunk!

szeretünk együtt lenni de az érzései felém eléggé labilisak.. van értelme így folytatni vagy belevágni egy összecuccolásba?



2015. máj. 13. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Nincs értelme. Előbb utóbb balhé lenne.
2015. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
milyen balhé?
2015. máj. 13. 10:14
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem sincs ... egy libikókára alapozni az életet? Jól hangzik szerinted?
2015. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez már most halott ügy,később csak rosszabb lenne.
2015. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem hiszem hogy megerősödnének az érzelmei irántam.

annyit mondott csak mikor kérdeztem hogy szeret-e hogy

csak szeret velem lenni de szerelemről vagy hogy szeret e ténylegesen nem volt szó.

Azt mondta hogy ő már nem tud úgy tini módjára szerelmes lenni.

2015. máj. 13. 10:19
 6/10 A kérdező kommentje:
de közös jövőt el tud velem képzelni .
2015. máj. 13. 10:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Így nem tudom van e értelme. Persze, együtt élni lehet, de kérdés mi lesz belőle. Tartok tőle, hogy ebből lesz a megcsalás, majd ha hirtelen jön a szerelem akkor lelép.

De ez nagyon sokban függ a személyiségétől is, amit te ismersz. Lehet hogy megélt már annyi mindent, hogy eleve nem hisz a szerelemben, hisz viszont a szeretetben, a bizalomban, a kompromisszumokban, stb. Hogy nem azt nézi, ki veszi el az eszét, hanem azt hogy ki a "legalkalmasabb" feleségnek. Kérdés hogy ezt érzelmileg mennyi ideig lehet fenntartani. Én is választottam már az eszemmel, sose lett jó vége :( Igaz annak meg mégkevésbé, amikor a szívemmel választottam :(

Szóval ezt azért jól gondold át.

30n

2015. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az a baj, hogy nem szerelmes beléd, az is baj, hogy te sem vagy szerelmes belé. Aztán ha jön egy szerelem akár neki, akár neked, akkor mehettek szét! Ha nincs gyerek, és ennek tudatában költöztök össze, akkor nem baj, csak ha jön egy szerelem, akkor ne sírjatok, hogy el kell válni.
2015. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 párt ismerek, akik nem szerelmből házasodtak ösze és a mai napig együtt vannak, gyerekük is van.

Ti tudjátok, nálam nem működne, de van, akiknél ez működik.

2015. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

itt ez a gond.. hogy én igenis az vagyok belé.. ezért tettem fel a kérdést.. mert ő nem az.

én már mondanám hogy szeretem de hiába is mondanám ha ő nem engem...

2015. máj. 14. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!