Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítséget várok, Te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget várok, Te mit tennél? 18f

Figyelt kérdés
Van egy lány, úgy kb. egy éve ismerem, minden nap beszélgetünk, sznepcset, képcsere, satöbbi. Nagyon bele vagyok esve. De itt a gond. ! Nem tudom hogy énis tetszem e neki, gondolom Igen, de van barátja már 3 éve, aki nem mellesleg egy haverom. Nem akarom szétszedni őket :( meg tesókódex értitek :D haver nője örökre tabu. Mit tegyek?

2015. máj. 10. 21:35
 1/5 anonim válasza:
"Haver nője örökre tabu".. ez szívás.. tényleg szar helyzet, de nem tudsz mit csinálni..
2015. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:/
2015. máj. 10. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:

biztosan te is szimpatikus vagy neki, ha ennyit beszéltek

De elég kilátástalan a helyzet, főleg hogy mér ennyi idő eltelt és még mindig egy másik kapcsolatban van

én lazítanám a vele való kapcsolatodat

2015. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szét TUDOD őket szedni, akkor ne tartson vissza semmi. A szerelem nem futóverseny, hogy azé a csaj, aki először megszerzi. Ha a haverod képes megtartani a csajt, akkor megérdemli. Ha el tudod venni, te érdemled meg. Ez így működik, és nem holmi misztifikált becsületkódex alapján.
2015. máj. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nálunk haverok között az a szabály hogy nem veszünk össze egy csajon.

Magyarországnon kb 10 millió ember él lehet taláni másik lányt

2015. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!