Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek magammal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal, hogy jobb csaj legyek?

Figyelt kérdés
Hogy az emberek felfigyeljenek rám?

2015. ápr. 24. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Először felelj meg magadnak, érd el azt, amire vágytál, legalábbis küzdj érte, azért, ami téged is boldoggá tesz. Ha teljes életet élsz, akkor majd felfigyelnek rád mások is.
2015. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 2-es vagyok ***** válasza:
20%
Erre valóak kivágott ruhák, idomok kiemelése, sport, mozgás... ilyenek :) Ha jobban nézel ki, mint most vagy, jobban tapadnak Rád! Vagy, ha már most is jól nézel akkor öltözködj kirívóan :)
2015. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. ugye nem gondolod komolyan hogy a közönségességtől lesz valaki jobb csaj? :)

Járj szép ruhákban, de nem kell mutogatnod magad, sminkeld magad kicsit feltűnőbben, változtass a frizurádon, és sokat beszélgess férfiakkal, hogy megtanuld mit érdemes, és mit nem érdemes mondani.

2015. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyél pozitív, mosolyogj, érezd jól magad.
2015. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legyél agresszív.
2015. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 2-es vagyok ***** válasza:
Azt szeretné, hogy figyeljenek rá, és ha jobban néz ki, akkobb csaj szerintem :) a felfigyelés miatt hangsúlyoztam a kivágott ruhát :)
2015. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vetkőzz le, fogd atelefonod és szelfizz, majd hozd ide a képet. Ha erre se figyel fel senki akkor nem tudok több tanácsot adni. :-)
2015. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sportolj.
2015. ápr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!