Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex csaj jobb nálam?

Figyelt kérdés

A barátom kiskorától nagyon jó a sportokban, föleg a téliekben. Imád jégkorcsolyázni, síelni, de úszni és biciklizni is. Én sajnos ezekhez nulla vagyok. Korizni nem tudok, síelni mégy úgy se, az úszást és a biciklizést sem tudom versenyszerüen üzni.

A volt csaja ezekben mind profi. Úgy teker le 100km-et, hogy meg se izzad, profin jég-,és görkorcsolyázik, síel, emelett profin úszik, és olyan mutatványok, hogy triplaszaltó hátrafelé a kisujjában vannak.

Emellé rajzol, fest, ruhákat tervez és varr,tud énekelni, szavalni, táncolni, 8 nyelven beszél, tehát mindenhez ért.

Én régebben rajzoltam, de ennyiben ki is merült a tudományom.

Ha bármikyen program van, a barátom inkább menne az exével meg a közös haverokkal, mert úgysem bírom az iramot.

Annyi pozitívumom van, hogy állítólag szép vagyok (egyszer nyertem szépségversenyt, de ez nem érdem), meg jó a természetem. A barátom elmondása szerint azért van velem, mert nagyon aranyos vagyok, nem számít, ha máshoz nem értek.


Nem ciki, ha alább adta?


2014. szept. 17. 01:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez biztos hogy kamu
2014. szept. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. szept. 17. 01:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, vércikiii.
2014. szept. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne aggódj, rosszul próbálod kezelni egy ember értékeit.


Semmivel sem adta alább a barátod azzal, hogy nem egy eminens, mindenben maximalista teljesítményre törekvő nővel van, hanem olyannal, aki számára szerethető, aki számára mostanra fontos.


Bár gyönyörű szemekkel valóban le lehet venni egy férfit a lábáról, a szépség valóban nem érdem, ebben igazad van. De sport és művészeti polihisztorrá válni, ennyire mindenben benne lenni sem mond önmagában semmit egy ember természetéről, a jelleméről.


Ettől még nem lesz jobb vagy szerethetőbb ember.


Ennyi területen kiváló teljesítményt hozni, becsülendő, sőt tiszteletet is érdemelhet, igen. De az ember nem ebbe szeret bele, tekerjen bármennyi kilométert és beszéljen akármennyi nyelvet is.


Te számára kedves és aranyos vagy.

Az ő világában te teljesítesz jobban. :-)


26/F

2014. szept. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

valszeg kamu a kérdés,de mint sablon jelenség valóban létezik.

én is rengeteget edzem,gyakorlatilag a kedvenc időtöltésem és igen volt már rá példa,hogy e miatt szakítottam lánnyal,mert folyamatosan ba-szogatott,hogy minek ennyit edzeni,minek helyesen táplálkozni,edzésre rávenni gyakorlatilag lehetetlen volt,vagyis olyan szintű életfelfogási árok tátongott,hogy nem lehetett áthidalni.

tapasztalataim szerint meg a nőknél a legjobb genetika sem tart 25 éves kor felett,szóval legalább ebben az életkorban érdemes elkezdni edzeni és étrendet betartani,mert az nem úgy van,hogy együtt vagyok egy bomba nővel 3 évet,aztán szépen lassan átalakul és 30 évet meg egy fókával kell lennem,mert zsírdisznóvá változott amit én toleráljak,miközben én továbbra is adonisz maradok.

2014. szept. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki inkább támasz, megerősítés kell és nem példakép. Ebben téged talál jobbnak. Ne rágódj ezen, inkább hozd ki magadból a legtöbbet.
2014. szept. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És a sportnak mi köze van a szerelemhez?
2014. szept. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy jobb az exnél! Veled van,nem?;)
2014. szept. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz ezzel, valamiért veled van. Viszont haverkodj az exével, és csináltass magadnak ruhákat vele. Ha a legjobb barátnője leszel nem fog a közelébe se menni a csajnak.
2014. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!